×

Wyszukaj artykuł


Marek

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Marek

Oceń


Marek to imię pochodzenia łacińskiego. Oznacza wielkiego wojownika, którego patronem jest Mars. Marek jest pracowity i oddany własnym pomysłom. Nie cierpi, gdy ktoś próbuje narzucić mu swoje zdanie i sposób działania. Jest lojalny, sprawiedliwy i sympatyczny. Swoje wrodzone zalety wykorzystuje w celu osiągnięcia sukcesu. Nie godzi się z porażką – wychodzi z założenia, że da się wyjść obronną ręką nawet z największych tarapatów. Jego bujny temperament sprawia, że zdarzają mu się próby maskowania go pod płaszczykiem sztucznej nieśmiałości.

Życie towarzyskie

Przyjazne usposobienie Marka sprawia, że często przyjmuje on role duszy towarzystwa. Jest zabawny, dowcipny i z łatwością nawiązuje nowe znajomości. Swój niecodzienny urok często wykorzystuje dla osiągnięcia korzyści. Marek uwielbia się spierać i toczyć utarczki słowne. Będzie trzymał się uparcie swojego zdania, nawet jeśli rozmówcy operują merytorycznymi argumentami. Ma wielu przyjaciół, którzy uwielbiają jego poczucie humoru i wspólnie spędzony czas.

  Zobacz także  

Video dnia:Praca i kariera

Marek uwielbia podejmować ryzyko. Statyczna i monotonna praca nie jest dla niego. Uwielbia aktywnie spędzać czas i dynamicznie się rozwijać. Ma często dobre pomysły, które przekładają się na sukces zawodowy. Jest osobą, która nie ma w swoim słowniku słowa porażka. Zdarza się, że odbija się to na nim negatywnie, gdyż podejmuje się wyzwań nie do ukończenia. Jest bardzo wymagający, przede wszystkim dla siebie. Decyzje zazwyczaj podejmuje spontanicznie.

Miłość

Marek szuka prawdziwej, romantycznej miłości. Jego charakter w połączeniu z sukcesem sprawia, że nie narzeka na brak powodzenia u płci przeciwnej. Posiada jednak rygorystyczny kodeks moralny, który sprawia, że Marek jest partnerem wyjątkowo lojalnym i wiernym wobec swej wybranki. Sprawdzi się doskonale jako szanowany Pan domu, który zadba o poczucie bezpieczeństwa całej rodziny.

Sławni imiennicy

Marek Aureliusz – cesarz rzymski
Marek Grechuta – piosenkarz
Marek Kondrat – aktor
Mark Twain – pisarz
Marek Perepeczko - aktor


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Marcelina
Lena
Sylwia