×

Wyszukaj artykuł


Marcin

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Marcin

Oceń


Imię Marcin pochodzi od łacińskiego imienia Martius, co oznacza „ten, który jest związany z bogiem Marsem”. Marcin to osoba o niespokojnym charakterze. Niekoniecznie lubi podejmować ryzyko, bo jeśli nie jest pewien, że mu się to opłaci – z pewnością nie zdecyduje się na jakiś szalony krok. Jeśli chodzi o miłość to bardzo długo boi się zaangażować, ale kiedy już się na to zdecyduje – staje się najlepszym partnerem na świecie. Jest bardzo towarzyski, a wynika to z jego natury. Jest zabawny, bardzo dowcipny i ma bardzo luźne podejście do życia. Czasami jednak przemawia przez niego czysty egoizm.

Życie towarzyskie

Marcin jest duszą towarzystwa – wskazuje na to jego charakter. Jest dowcipny, lubi żartować i doskonale dogaduje się z ludźmi. Czasami jednak wkrada się pewien problem – Marcin okazuje się być opryskliwy i bardzo egoistyczny, co sprawia, że nie wszyscy są w stanie to wytrzymać. Ma małe grono zaufanych przyjaciół, bo dla niego liczy się „jakość, a nie ilość”. Nie podejmie ryzyka dołączenia kogoś do swoich znajomych, jeśli nie będzie wiedział, że to może przynieść mu faktyczną korzyść i kiedy nie ma 200% pewności, że to będzie dobra decyzja. Marcin bowiem nie uznaje półśrodków i naturalny lęk nie pozwala mu na takie decyzje.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Marcin to zazwyczaj człowiek, który odznacza się niesamowitą siłą, a także żyłką do biznesu. Doskonale sprawdzi się „na swoim”, ale odnajdzie się także w firmach, gdzie będzie mógł zająć się np. zaopatrzeniem lub obsługą klienta. Tak naprawdę żadna praca mu niestraszna i jeśli trzeba będzie – poradzi sobie również w sklepie na magazynie, na kasie, w agencji reklamowej i wielu innych miejscach. Osoby z tym imieniem świetnie radzą sobie także z matematyką i szeroko pojętym zarządzaniem. Może to odpowiednia ścieżka kariery?

Miłość

Marcin ma pewne problemy z zaangażowaniem. Mało ufa. Jeśli nie jest pewien, że to mogłaby być kobieta, z którą warto byłoby ułożyć sobie życie – może się na to nie zdecydować. Każdą porażkę w miłości bardzo przeżywa, chociaż stara się tego nie pokazywać. Jeśli jednak podejmie ryzyko i zakocha się – będzie oddany, wierny i kochany, a także bardzo czuły. Będzie gotów oddać życie za swoją partnerkę. Taki z tego Marcina romantyk!

Sławni imiennicy

Marcin Prokop – polski dziennikarz i prezenter
Marcin Gortat – koszykarz
Marcin Miller – wokalista i lider zespołu Boys
Martin Garrix – DJ i producent muzyczny
Marcin Perchuć – aktor


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Tomasz
Krzysztof
Kamil