×

Wyszukaj artykuł

Nowy klip Bedoesa!

1998 (mam to we krwi) – kolejny mocny singiel przed premierą

Redakcja Pinbook | 13-11-2019 | skomentuj

1998 (mam to we krwi) – kolejny mocny singiel przed premierą

YouTube

Oceń10 listopada na kanale SBM Label pojawił się kolejny klip promujący nadchodzącą płytę Bedoesa. Już 29 listopada światło dzienne ujrzy album pod tytułem „Opowieści z Doliny Smoków”, który powstaje we współpracy z Lankiem – znanym polskim producentem muzycznym. Już teraz w sieci znaleźć można najnowszy klip do jednego z utworów, które znajdziemy na krążku – 1998 (mam to we krwi). Utwór ewidentnie przypadł do gustu słuchaczom – w chwili pisania tego tekstu zebrał on już niemal 1,5 miliona wyświetleń. 

  Zobacz także  


Bedoes (Borys Przybylski) to 21-letni raper z Bydgoszczy, który przebojem wdarł się na polską scenę rapu. W swojej karierze ma na koncie utwory z takimi twórcami jak Białas, Solar czy Quebonafide. 

Bedoes & Lanek - 1998 (mam to we krwi)

Najnowszy utwór Bedoesa jest szczery i wypełniony emocjami. Raper przyznaje się do trudnej przeszłości i poniżeń, których doświadczał. Usłyszeć możemy też o wierze Bedoesa i jego tolerancji. Stara się on walczyć z nienawiścią i stereotypami. Można nie być fanem jego twórczości – warto jednak docenić wartości, którymi kieruje się młody raper. Jego najnowszy klip możecie zobaczyć poniżej:


Wszystko na temat:

Muzyka Rap Bedoes Wszystkie tagiKomentarze: