×

Wyszukaj artykuł


Małgorzata

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Małgorzata

Oceń


Małgorzata to imię, które pochodzi z języka greckiego, od słowa margarites czyli „perła”. Nadaje się je w Polsce od około XV wieku. Małgorzata to osoba, która absolutnie nie myśli o tym, jak coś zrobić, tylko od razu działa. To niesamowicie impulsywna kobieta, która ma nawet zapędy na choleryczkę. Jeśli coś nie będzie jej pasowało – będzie to bardzo głośno manifestowała. Jest kompletnie zakochana w dzieciach – dom i rodzina, a także mąż to dla niej największe dobro. Czasami nie potrafi się ugryźć w język, co jest powodem wielu poważnych sporów. Ostatecznie i tak odpuszcza, chociaż żywi urazę. Czasami chowa swoje prawdziwe „ja” za maskami. Doskonale sprawdzi się jako samodzielna szefowa – nie lubi kiedy ktoś jej mówi co ma robić, woli dyktować to innym. Małgorzata uwielbia otaczać się ludźmi, więc ma dużo znajomych i przyjaciół. 

Życie towarzyskie 

Małgorzata jest niezwykle otwartą kobietą i potrafi zaprzyjaźnić się z każdym. Jest jak kameleon, więc szybko dopasowuje się do każdego otoczenia. Przywdziewa różne maski – to oczywiste. Jest jednak bardzo oddaną osobą – przyjaciele są dla niej naprawdę ważni, traktuje ich jak rodzinę. A rodzina zawsze u Małgorzaty znajduje się na pierwszym miejscu, nawet gdyby miała rzucić wszystko. Nawet swoją pracę

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Małgorzata nie potrafi być za długo pod dyktandem kogokolwiek. Ostatnie zdanie musi należeć do niej, bo po prostu nie uznaje kompromisów. Jeśli nie zdecyduje się na prowadzenie własnej działalności, to będzie to spory problem – będzie musiała bowiem często zmieniać pracę. Czasami udaje, że odpuszcza, ale wcale tak nie jest. Praca to dla niej drugi dom, ale nigdy nie traktuje jej jako ważniejszej od tego prawdziwego. 

Miłość 

Małgorzata kocha najpiękniej jak potrafi, oddając całą siebie swojemu wybrankowi. Nigdy nie będzie nikogo ważniejszego niż jej druga połówka, a później także dzieci – ponieważ Małgosi zawsze zależy na założeniu wielkiej rodziny. Jest wierna swojemu małżonkowi, oczekując tego samego. Czasami jednak niepotrzebnie mówi o kilka słów za dużo, kiedy mogłaby odpuścić, szczególnie gdy nie ma racji. 

Sławne imienniczki

Małgorzata Socha - aktorka
Małgorzata Rozenek – celebrytka, prezenterka
Małgorzata Musierowicz – pisarka 
Małgorzata Kożuchowska – aktorka 
Małgorzata „Margaret” Jamroży – piosenkarka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Wojciech
Alicja
Rafał