×

Wyszukaj artykuł


Maja

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Maja

Oceń


Maja to imię, którego pochodzenie nie zostało do końca wyjaśnione. Może się wywodzić zarówno od hebrajskiego słowa mariam, czyli „napawać radością”, albo od egipskiego słowa meri-jam czyli „ukochana Boga”. Może również wywodzić się od nimfy Mai – matki Hermesa. Maja jest osobą bardzo kreatywną, uzdolnioną muzycznie i wszechstronną. Niczego się nie boi i nie wstydzi. Doskonale radzi sobie w nawiązywaniu nowych znajomości, a jednocześnie jest także bardzo rodzinna. Doskonale sprawdzi się w pracy na swoim – a jeszcze lepiej jako artystka. W miłości jest zmienna – na to trzeba uważać, w jednej chwili może chcieć, aby potem się zdystansować. 

Życie towarzyskie 

Maja jest osobą śmiałą i zupełnie nie boi się nawiązywać nowych znajomości. Bardzo ceni sobie swoich przyjaciół – jest bardzo oddana. Warto również wspomnieć o tym, że wszystkie Maje są bardzo rodzinne. Uwielbiają spędzać czas ze swoimi najbliższymi. Mimo oddania – są pewne granice, których przy Mai nie wolno przekraczać. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Maja jest osobą bardzo kreatywną, artystyczną duszą. Doskonale sprawdzi się tylko na swoim, gdzie będzie mogła elastycznie dopasowywać swój czas pracy. Jeszcze lepiej pójdzie jej jednak, kiedy zdecyduje się zrobić np. karierę muzyczną. To prawdziwa pasja połączona z miłością – dzięki temu będzie miała na swoim koncie mnóstwo sukcesów i pieniędzy, co Maja również lubi. 

Miłość

W miłości Maja jest bardzo zmienna – z jednej strony chciałaby kochać nieprzytomnie, z drugiej wygrywa zdrowy rozsądek. Jednego razu czegoś chce, by drugiego nie być na to gotową. Z Mają więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i naprawdę stalowe nerwy. Ale Maje tak mają – w końcu to kompletnie artystyczne dusze. 

Sławne imienniczki 

Maja Ostaszewska – aktorka 
Maja Bohosiewicz – aktorka 
Maja Włoszczowska – kolarka 
Maja Hirsch – aktorka 
Maja Sablewska – celebrytka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Monika
Adam
Piotr