×

Wyszukaj artykuł

Łucja

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Łucja

OceńŁucja to imię pochodzenia łacińskiego, które oznacza „dziewczynę urodzoną o wschodzie słońca”. To kobieta, za którą naprawdę ciężko jest nadążyć. Nie można jednak próbować jej zmieniać, bo ona nie ulega żadnym wpływom. W miłości jest wierna, oddana i stała. Nawet, jeśli podjęła złą decyzję to będzie męczyła się z nią do końca życia, nie chcąc nic zmienić – chyba, że ktoś postanowi za nią inaczej. Ze względu na swój wybuchowy i dość trudny charakter – Łucji nie można przypisać zbyt licznego grona przyjaciół. Mimo wszystko ci, którzy są koło niej, bardzo cenią jej obecność. Łucja nie ma problemów z dogadaniem się z ludźmi, ale nie wszyscy decydują się na dalszą znajomość, bo pierwsze wrażenie często robi nie najlepsze. 

Życie towarzyskie 

Łucja nie ma problemu z nawiązywaniem znajomości, ale często robi kiepskie pierwsze wrażenie, które później przekreśla szansę na powiększenie swojego grona znajomych. Ma jednak swoje zaufane grono przyjaciół, które mogą na nią liczyć i którym ufa, więc nie przejmuje się tym zbytnio. Czasami jest pełna sprzeczności – w jednej chwili chce być w centrum uwagi, zaraz nie. Lubi swoją rodzinę, ale nie poświęca im zbyt dużo czasu. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Łucja jest ciężkim współpracownikiem, bo nie można się domyślić czego dokładnie można się po niej spodziewać. Nie sprawdzi się na wysokich stanowiskach, bo może chcieć wymagać od podwładnych czegoś nierealnego. Nie ulega żadnym wpływom, więc może praca z ludźmi dobrze jej zrobi? Nada się również do jakiegoś totalnie wolnego zawodu. 

Miłość

Łucja jest bardzo oddana, wierna i lojalna. Nie będzie chciała nic zmieniać, nawet jeśli sporo kosztuje ją to nerwów i emocji. Raczej należy do osób stałych uczuciowo, więc nie trzeba się o nic martwić z jej strony tj. czy nie zrobi czegoś głupiego, żeby kogoś zranić. Jest jednocześnie namiętną kochanką. Jako mama będzie bardzo roztrzepana i w jednej chwili będzie krzyczała, aby potem przytulać dzieci. To nie jest najlepszy „towar” na mamę. 

Sławne imienniczki

Lucy Liu – aktorka 
Lucia Popp – śpiewaczka 
Łucja Prus – piosenkarka 
Lucia Bose – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: