×

Wyszukaj artykuł

„Love Island. Wyspa miłości” Jeden z uczestników grał w filmach dla dorosłych

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

„Love Island. Wyspa miłości” Jeden z uczestników grał w filmach dla dorosłych

OceńLove Island to brytyjski program rozrywkowy, który doczekał się osobnych edycji w wielu krajach na świecie. Jednym z nich jest Polska. Swoją wersję programu właśnie zrobił Polsat. Program okazał się wielkim hitem na świecie. Ostatnią czwartą serię programu w Wielkiej Brytanii obejrzało, aż 4 miniony widzów, a jego uczestnicy zyskali wielką popularność.

Zasady „Love Island. Wyspa miłości”

Jest to program, którego uczestnicy muszą być singlami, którzy szukają miłości, przygody życia i sławy. Osoby biorące udział w programie wprowadzają się do luksusowej wilii w Hiszpanii. Uczestnicy mają za zadanie połączyć się w pary. Mogą zmieniać partnerów podczas programu. Cały czas przychodzą nowe osoby, które mają za zadanie „kusić” do zmiany. Osoba, która nie ma swojego partnera odpada i wraca do domu. Wszystkie ruchy są śledzone przez kamery. Dodatkowo mieszkańcy willi mają do wykonania różnego rodzaju zadania, które mogą okazać się dość kontrowersyjne.

Sprawdź także: Rzucił kochankę na pożarcie psom. Teraz zagra w brazylijskim klubie piłkarskim.

  Zobacz także  


Polska wersja programu

Polska wersja „Love Island” miała swoją premierę 2 września. Emitowana jest od poniedziałku do piątku w telewizji Polsat. Już w drugim odcinku do programu dołączył nowy uczestnik, którego zadaniem jest znalezienie sobie drugiej połówki. Ma na to dwadzieścia cztery godziny, inaczej odpadnie z programu. Uczestnik, który pozostał bez pary, Maciek, oświadczył że ma przy sobie pierścionek zaręczynowy, który ma zamiar wręczyć jednej z kobiet.

Pierwszym konkursem wyspiarzy była zabawa pod tytułem „Pocałunek prawdy”. Okazało się, że uczestniczki programu wcale nie są nieśmiałe i chętnie całowały się z każdym z chłopaków. Pod koniec trzeciego odcinka jeden z uczestników, Dominik, wyznał swojej partnerce Oliwii, że w przeszłości grał w filmach porno. Niestety na reakcję dziewczyny musimy zaczekać do kolejnego odcinka.

Sprawdź także: Ariana Grande kolejny raz zawiodła fanów 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: