×

Wyszukaj artykuł

Lena

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Lena

OceńLena jest imieniem, które powstało w wyniku zdrobnienia imion takich jak Helena i Magdalena. Lena może uchodzić za niedojrzałą – w swoim życiu kieruje się zazwyczaj zachciankami i potrzebami chwili. Nie zważa przy tym na potrzeby i oczekiwania innych. Uwielbia się lenić i odpoczywać. Ma problem z wykonywaniem obowiązków i jest typowym lekkoduchem. Paradoksalnie potrafi jednak się zorganizować, a przyciśnięta do muru pracuje wydajnie i szybko. Bardzo źle przyjmuje krytykę – uważa, że jest nieomylna, a wszelkie uwagi traktuje jak osobistą obrazę.

Życie towarzyskie

Korzystanie z uroków życia i czysty hedonizm to motywy przewodnie życia Leny. Wspaniale bawi się w swoim towarzystwie – nie wymaga od siebie wiele i może oddać się wówczas ulubionym formom rozrywki. Nie oznacza to jednak, że stroni od imprez – uwielbia spotkania z przyjaciółmi, na których jednak zawsze musi być w centrum uwagi. Nie znosi sprzeciwu i bardzo łatwo się obraża. Jej życie jest teatrem, w którym gra główną role. Ciężko dobrze ją poznać – prawdziwych przyjaciół traktuje jednak z należytym szacunkiem i oddaniem.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Lena jest pracownikiem trudnym i ciężko nierozumianym. Nie potrafi zmotywować się do pracy, a jej zapał często jest słomiany. Zazwyczaj kieruje się jedynie własnymi pobudkami, które nie zawsze są uzasadnione. Lena nie czuje potrzeby samorozwoju – nie posiada naukowych zainteresowań. Literatura często ją nudzi. Sprawdzi się w roli gwiazdy i prowadzącego spotkania czy wykłady. Zaspokoi to jej wrodzone pragnienie bycia na świeczniku i gromadzenia wokół siebie słuchaczy.

Miłość

W miłości i kokieterii Lena może w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Jest kobieca, zmysłowa i przykuwa uwagę mężczyzn. W naturalny sposób działa na nich swoim dziewczęcym urokiem i kapryśnym humorem. Nie jest jednak niestała w uczuciach – wybranka dobiera z rozwagą. Gdy już zdecyduje się oddać serce jednemu z zalotników, jest wierna i kochająca. Potrafi odwzajemnić czułość i stać się wspaniałą towarzyszką życia. Jej partner musi jednak przyzwyczaić się i pogodzić z jej stylem życia. 

Znane imienniczki

Lena Wilczyńska – aktorka
Lena Moebus – wioślarka
|Lena Horne – aktorka


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Sylwia
Oliwia
Weronika