×

Wyszukaj artykuł

Latanie

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Latanie

OceńLudzie od wieków marzyli by wznieść się w powietrze niczym ptaki. Częściowo umożliwił nam to rozwój maszyn latających, jednak marzenie o beztroskim locie bardzo często do nas wraca w postaci snów. Jak je interpretować i rozumieć? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na nasz stan wewnętrzny. Jeśli w trakcie lotu odczuwamy niepokój i strach – może się okazać, że to dobre złego początki, które zwiastują nam problemy w życiu zawodowym i osobistym.

W większości przypadków uczucie latania we śnie jest dobrym zwiastunem. We śnie wrażenie lotu przypomina pływanie – czujemy się lekko i zwiewnie, a nasze problemy zdają się odchodzić w niepamięć. Symbolizuje on chęć udanej ucieczki od szarej codzienności, która dostarcza nam wiele nieprzyjemnych przeżyć. Senne marzenie o locie może oznaczać dla osób starszych znak, że warto zacząć myśleć o wzmożonej aktywności fizycznej. Jeśli w śnie towarzyszą nam atrybuty takie jak skrzydła ptasie lub anielskie, możemy spodziewać się rychłego spełnienia naszych marzeń. Lot podczas burzy to zwiastun pokonania przeciwności losu.

Warto zwrócić uwagę na sposób lądowania we śnie. Jeśli przebiegnie bez problemu – spodziewać się możemy pełnej kontroli nad sytuacją. Twarde lądowanie to zapowiedź nieoczekiwanych problemów, które wytrącą nas z codziennej równowagi.

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Samolot
Ślub
Kobieta