×

Wyszukaj artykuł


KSW wchodzi w e-sport

Wirtualna rozrywka coraz popularniejsza i... bardziej dochodowa

Redakcja Pinbook | 22-10-2019 | skomentuj

Wirtualna rozrywka coraz popularniejsza i... bardziej dochodowa

Fotografia ilustracyjna

Oceń


E-sport to ogromna społeczność, miliony kibiców i … ogromne sumy pieniędzy. O opłacalności tej branży nie trzeba już nikogo przekonywać. Największe turnieje Fortnite, CS GO czy League of Legends oferują milionowe pule nagród i popularność w wirtualnym świecie. Nic więc dziwnego, że e-sport jest coraz bardziej popularny także w naszym kraju. Ogromną popularnościa cieszą się też eventy związane z branżą gier wideo. Wystarczy przytoczyć tu chociażby IEM w Katowicach czy PGA w Poznaniu. Właśnie trwa drugie z wymienionych wydarzeń i właśnie w jego trakcie dowiedzieliśmy się o ciekawych planach KSW względem e-sportu.

  Zobacz także  


Przypomnijmy, że KSW to polska organizacja, która zajmuje się organizowaniem profesjonalnych gali MMA. W jej ringu stawali chociażby Mamed Khalidov czy Mariusz Pudzianowski. Teraz wszystko wskazuje na to, że federacja zamierza wystartować z projektem e-sportowym o nazwie KSW Games.

Nowy event dla graczy – KSW ma plany? 

Na targach Poznań Game Arena zawodnik KSW Karol Bedorf i Adrian „Medusą” Salamon, znany z fascynacji MMA Youtuber, ogłosili rozpoczęcie projektu KSW Games. Nie znamy jeszcze szczegółów – można się jednak domyślić, że ma on na celu organizację eventów gamingowych z udziałem postaci znanych z oktagonu MMA. Na oficjalnym Instagramie Bedorfa przeczytać możemy:

Możemy oficjalnie to ogłosić, bo nie będzie lepszej okazji niż PGA. Startujemy razem z Medusą z projektem pod tytułem KSW Games. Od tej pory federacja KSW będzie zajmowała się też organizacją eventów gamingowych. Na Polsacie będziecie mogli oglądać pojedynki zawodników z dziedziny MMA, razem z zawodnikami z dziedziny e-sportowej.

Wszystko na temat:

Sport E-sport MMA Wszystkie tagiKomentarze: