×

Wyszukaj artykuł

Krzysztof

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Krzysztof

OceńKrzysztof jest imieniem, które pochodzi od greckiego słowa Christophoros, a to z kolei jest połączeniem słów Christos (Chrystus) i phero (nieść), czyli w wolnym tłumaczeniu nosić w sobie Chrystusa lub wyznający Chrystusa. To imię do Polski przyszło wraz z chrześcijaństwem i nadawane jest od XIV wieku, początkowo tylko wśród arystokracji. Krzysztof to osoba bardzo energiczna, z głową pełną pomysłów. Zamiast dużo myśleć – woli działać. Jest bardzo otwartym i towarzyskim człowiekiem, będzie robił wszystko by nie sprawić komuś przykrości. Jeśli kocha – to na zabój, wyznając zasadę „wszystko albo nic”. Należy zawsze być przy nim szczerym, bo jedyne czego nie toleruje Krzysztof to kłamstwo i na pewno bardzo szybko je wyczuje.

Życie towarzyskie

Krzysztof to osoba bardzo zabawowa – uwielbia towarzystwo innych ludzi i chętnie się nimi otacza. Nie ma problemu z zawiązywaniem nowych znajomości i raczej nie pokazuje swojego drugiego oblicza, bo po prostu go nie ma. Ponad wszystko bowiem ceni sobie szczerość i prawdomówność. Na pewno nikt nie będzie się z nim nudził bo Krzysztof jest „wodzirejem” - uwielbia zabawiać innych ludzi, nie szczędzi sobie przy tym. Bardzo łatwo zawiązuje wszelkie nowe znajomości i uwielbia otaczać się jak największą ilością bliskich mu ludzi.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Krzysztof ma dużo energii i pomysłów, i bardzo chętnie je pożytkuje. Na pewno jednak typowa praca biurowa od 8 do 16, w jednym miejscu, nie sprawdzi się w jego przypadku. Jest badaczem, obserwatorem, kreatywną duszą i podróżnikiem. Wszystkie stanowiska pracy, które uwzględniają takie możliwości będą jak dla niego. Może zostać pilotem, pilotem wycieczek, pracować w agencji reklamowej, ale jeśli w niczym się nie sprawdzi i nie zostanie doceniony – z pewnością odejdzie.

Miłość

Nikt nie jest tak oddany swojej żonie i dzieciom jak Krzysztof. Zrobi wszystko, żeby mieli jak najlepszy byt. Zawsze będzie nosił wybrankę swojego serca na rękach i nigdy nie pozwoli skrzywdzić swoich dzieci. Muszą oni przestrzegać jednej, najważniejszej zasady – muszą być z nim zawsze szczerzy, w innym przypadku kompletnie straci do nich zaufanie, przez co trochę się od siebie oddalą. Mimo wszystko zawsze będzie kochał – ten typ tak ma!

Sławni imiennicy

Krzysztof Kamil Baczyński – poeta
Krzysztof Globisz – aktor
Krzysztof Ignaczak – siatkarz
Krzysztof Kieślowski – reżyser
Krzysztof Kiljański – muzyk


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Kamil
Natalia
Dawid