×

Wyszukaj artykuł

Disco Marek!

Kruszwil bierze się za disco polo – udany debiut YouTubera

Redakcja Pinbook | 10-11-2019 | skomentuj

Kruszwil bierze się za disco polo – udany debiut YouTubera

YouTube

OceńLord Kruszwil (a tak naprawdę Marek Kruszel) to nietuzinkowa osobowość znana przede wszystkim z YouTube. Na swoim kanale prezentuje on dość kontrowersyjne treści – zachwala wysoki standard życia, drogie auta i prestiżowy sposób bycia. Kruszwil ma za sobą także debiut w oktagonie – na ostatniej gali Fame MMA pokonał Mini Majka. Nie wiadomo na razie, czy pojawi się na kolejnych edycjach gali. Na YouTubie pojawił się niedawno nowy kanał prowadzony przez Kruszwila, który zaskoczył fanów.

  Zobacz także  


Marek Kruszel mieszka w poznaniu i ma 18 lat. Jego oficjalny profil na instagramie (kruszwil) śledzi ponad milion osób. W opisie jego profilu znajdziemy opis DISCO POLO STAR – odnosi się to z pewnością do najnowszego pomysłu młodego Youtubera. 

Kruszwil w disco polo

Disco Marek to pseudonim artystyczny, pod którym Kruszwil wypiścił swój pierwszy klip disco polo. Już w tej chwili nowy kanał może się pochwalić ponad 2,8 miliona subskrypcji. Wśród YouTuberów coraz popularniejsze jest tworzenie muzyki – najczęściej wybierają oni jednak rap. Kruszwil poszedł swoją własną drogą i nagrał piosenkę pod tytułem „Zostań moją kotką”. W klipie możemy też usłyszeć zapowiedź całej płyty, którą można już kupić w preorderze. Jak został przyjęty utwór? Okazuje się, że fani dość ciepło zareagowali na twórczość Disco Marka. Jego klip zebrał ponad 8,5 miliona wyświetleń. Jak radzi sobie YouTuber? Sprawdźcie poniżej:


Wszystko na temat:

Kruszwil Disco polo Muzyka Wszystkie tagiKomentarze: