×

Wyszukaj artykuł


Rusza sprzedaż biletów

Alicia Keys wystąpi w Polsce! Zobaczcie, kiedy odbędzie się koncert

Redakcja Pinbook | 23-01-2020 | skomentuj

Alicia Keys wystąpi w Polsce! Zobaczcie, kiedy odbędzie się koncert

youtube.pl

Oceń


Już 20 marca 2020 roku odbędzie się światowa premiera najnowszego albumu Alicii Keys, zatytułowanego „ALICIA”. W celu promowania nowej płyty, wokalistka wyruszy w trasę koncertową, która obejmie Amerykę Północną i Europę. Wystąpi między innymi w Londynie, Paryżu, Berlinie, Toronto, Chicago, San Francisco i Los Angeles. Jeden z jej koncertów odbędzie się 20 lipca na Tauron Arena w Krakowie. Fani z pewnością się nie rozczarują, ponieważ artystka poza singlami z nowego albumu, zaprezentuje też swoje znane na całym świecie hity, takie jak: „If I Ain’t Got You” , „Girl on Fire”, czy „No One”.

  Zobacz także  


Sprzedaż biletów ruszy już 27 stycznia na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Organizatorzy na razie nie podają ich cen. Z kolei przedsprzedaż albumu „ALICIA” rozpocznie się już 24 stycznia.

Obiecujący album

Piosenkarka wciąż nie może narzekać na brak popularności. Jej utwory „Show Me Love” i „Time Machine” wielokrotnie plasowały się na pierwszych miejscach listy Billboard Adult R&B Songs. Na początku tego roku, Alicia Keys wypuściła z kolei nowy utwór, pt. „Underdog”. Ta piosenka również zyskała przychylne recenzje i znalazła się w grupie czterdziestu najczęściej odtwarzanych utworów w amerykańskich radiostacjach. Można się więc spodziewać, że nowy album Alicii będzie dużym sukcesem i zaowocuje nowymi hitami.

  Zobacz także  


Zobacz także: Teksty piosenek Alicii Keys

Wybierzecie się na koncert?

 

Wszystko na temat:

Alicia Keys Muzyka Koncert Rozrywka Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: