×

Wyszukaj artykuł

Ciesz się zakupami!

Jak zrealizować kod na PlayStation 4?

Redakcja Pinbook | 02-04-2020 | skomentuj

Jak zrealizować kod na PlayStation 4?

Fotografia poglądowa

OceńGracze na całym świecie nie stronią od konsol i urządzeń, które pozwalają im na spełnianie się w swojej ulubionej formie spędzania wolnego czasu. Jedną z najpopularniejszych konsol jest PlayStation 4, które przez lata sprzedało się w milionach egzemplarzy. Coraz mniej osób decyduje się jednak na zakup nowych gier w formie pudełkowej – coraz większy udział w rynku mają materiały w wersji digital, które na stałe zostają wówczas przypisane do naszego konta. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i pozwalające na granie bez konieczności wymieniania płyt w stacji dysków. Swoje zakupy możemy zrealizować też za pomocą wprowadzenia kodu w odpowiednie miejsce – ma to swoje zastosowanie na przykład przy kuponach czy odblokowywaniu dodatkowej zawartości. 

  Zobacz także  


Kod można zrealizować zarówno poprzez przeglądarkę, jak i samą konsolę PlayStation 4. Oto szybkie poradniki, które pokażą Wam jak to zrobić.

Gdzie wpisać kod na PlayStation 4?

Kod zrealizować można z poziomu menu głównego na konsoli. W tym celu przejść należy do zakładki „PlayStation Store”. Tam należy przewinąć pasek boczny i wybrać opcję „Wykorzystaj kody” – przepisany bezbłędnie i zatwierdzony kod pozwoli nam się cieszyć nową zawartością. Kod zrealizować można również z poziomu przeglądarki – w tym wypadku należy zalogować się chociażby na stronie PlayStation Store. Następnym krokiem powinno być kliknięcie w nasz awatar (prawy górny róg) i przejście do opcji „Wykorzystaj kody” – tam należy wpisać i zatwierdzić kod z nową zawartością. Miłej zabawy!


Wszystko na temat:

Technologia PlayStation Gry Poradnik Wszystkie tagiKomentarze: