×

Wyszukaj artykuł


Kobieta

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Kobieta

Oceń


Kobiety bardzo często pojawiają się w naszych snach. Ich obecność nie musi być jednak nacechowana erotycznie – symbolika kobiet w snach jest bowiem bardzo różnorodna. Jak interpretować pojawienie się w naszym śnie kobiety?

Piękna kobieta to symbol pomyślności, brzydka nękanie i problem. Blondynka jest zwiastunem miłej niespodzianki i wydarzenia, brunetka natomiast stanowi zapowiedź zmartwień. Starsza kobieta może być oznaką przemiany duchowej lub zbliżającej się kłótni. Pojawiająca się w śnie dziewczynka oznacza natomiast tęsknotę za utraconym dzieciństwem i niedojrzałość. Jeśli w śnie widzisz młodą kobietę, oznacza to konieczność pohamowania swoich zapędów w życiu osobistym. Naga kobieta jest zwiastunem poznania tajemnicy, a kobieta w ciąży oznacza szczęśliwą wiadomość.

Co jeśli mężczyźnie śni się kobieta? Jeśli to Twoja obecna partnerka lub sen erotyczny, oznaczać to może frustrację i niespełnienie seksualne. Jeśli natomiast jest to inna kobieta to prawdopodobnie w Twoim życiu brakuje uczuć, bliskości i relacji opartej na zaufaniu. Ważną rolę odgrywa w tym wypadku zachowanie kobiety w Twoim śnie. Miła, uśmiechnięta i szczęśliwa jest znakiem dobrym, zła, zrozpaczona i płacząca zwiastuje niepowodzenia i problemy.

Kobieta pojawiająca się w damskim śnie może oznaczać nieszczere intencje osoby z naszego otoczenia, problemy w pracy, lęk przed kompromitacją i kompleksy. Jeśli taki sen ma zabarwienie erotyczne, może oznaczać brak uczuć i zainteresowania ze strony partnera.

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Gwałt
Kolega
Wojna