×

Wyszukaj artykuł


Kinga

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Kinga

Oceń


Kinga to imię pochodzenia węgierskiego, które jest skróconą wersją imienia Kunegunda. W swoim życiu Kinga stawia przede wszystkim na praktyczność i pragmatyzm. Uwielbia być w centrum uwagi i angażować uwagę rozmówców. Postrzegana jest przez to często jako osoba arogancka i pyszna. Zdarza się jej przyjmować role wycofanej i nieśmiałej szarej myszki, jest to jednak tylko fasada, która ma na celu zaplanowanie dalszych działań. 

Życie towarzyskie

Kinga uwielbia się czuć potrzebna. Dzięki temu jej znajomi i najbliżsi zawsze mogą na nią liczyć. Cechuje ją ekstrawertyzm – nie ma problemu z głośnym wyrażaniem swoich opinii, przekonań i postulatów. Jest uwielbiana przez znajomych, którzy widzą w niej duszę towarzystwa. Zazwyczaj jest otwarta i przyjazna. Należy jednak uważać, aby nie nadepnąć jej na odcisk – gdy poczuje się zagrożona, Kinga będzie się bronić wszelkimi dostępnymi sposobami.

  Zobacz także  

Video dnia:Praca i kariera

Cechą rozpoznawczą Kingi jest jej pewność siebie. Uwielbia stawiać przed sobą cele i krok po kroku zbliżać się do ich realizacji. Współpracownicy rzadko ją lubią – wybija się na ich tle przedsiębiorczością i rewolucyjnymi pomysłami. Szybko więc awansuje i wzbudza tym zazdrość innych. Kinga świetnie sprawdzi się właśnie w roli kierowniczki i szefa – sprawiedliwie rozdzieli zadania i obowiązki. Nie będzie się wyręczać innymi i chętnie bierze na siebie nawet dużą odpowiedzialność. 

Miłość

Dopiero rodzina potrafi pokazać prawdziwe oblicze Kingi. Stanie się ona oddaną żoną i matką, która wszystkie swoje najlepsze cechy pokaże właśnie przy tworzeniu domowego ogniska. W codziennych obowiązkach pomaga jej wrodzona dyscyplina i umiejętność planowania. Życiowy partner Kingi będzie musiał dostosować swoje życie do planu przewodniego, który z pewnością będzie chciała sukcesywnie wprowadzać w życie. 

Sławne imienniczki

Kinga Preis – aktorka
Kinga Rusin – dziennikarka 
Kinga Baran – siatkarka


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Grzegorz
Patrycja
Marek