×

Wyszukaj artykuł


Kamila

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Kamila

Oceń


Kamila to żeńska forma imienia Kamil. Pochodzi od łacińskiego słowa camillus, co znaczy „osoba szlachetnie urodzona”. To imię nadawane jest w Polsce od XVIII wieku. Kamila to osoba bardzo łatwowierna, niezbyt bystra, chociaż bardzo się stara. Jest jednak szalenie aktywna i cechuje ją duża siła fizyczna. Zupełnie nie przypomina typowych kobiet, chociaż kiedy się postara – i w taką rolę potrafi się wcielić. Bardzo zależy jej na posiadaniu najbliższej przyjaciółki, raczej stroni od wielkiego tłoku wokół siebie. Jest zabawna, otwarta i ciepła – zawsze pomoże, kiedy będzie trzeba. Miłość? Zrobi dla niej wszystko i to za wszelką cenę. Kamilę można albo lubić, albo nie. Doskonale wie jednak, jak wpasować się w towarzystwo. 

Życie towarzyskie

Kamila lubi sobie od czasu do czasu pójść na jakieś spotkanie towarzyskie, ale najbardziej zależy jej, żeby miała wokół siebie najbliższą przyjaciółkę, której zawsze będzie mogła zaufać. Chętnie pomoże, kiedy będzie trzeba. Umie przywdziewać maski, więc będzie wiedziała komu się przypodobać, a komu nie. Kamilę po prostu można albo lubić, albo jej nie tolerować. Ni mniej, ni więcej. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Kamila to osoba zdeterminowana i bardzo aktywna, o niesamowitej sprawności fizycznej. Doskonale sprawdzi się jako trener, instruktor, nauczyciel pływania albo ratownik. Może swoich sił próbować także w jeździe konnej. Nie da się zaprzeczyć, że w takich zawodach będzie najlepsza. Jej najmocniejszą stroną nie są bowiem przedmioty ścisłe, a za biurkiem nie wytrzymałaby nawet kilku minut. 

Miłość

Kamila zrobi wszystko, żeby ją kochać i podziwiać. Nawet wielkim kosztem. Po prostu od zawsze miała rozwinięte mocne poczucie przynależności do kogoś. Chciałaby, żeby jej partner był taki sam jak ona, by wspólnie mogli spędzać czas. Jako matka Kamila będzie raczej wyluzowana, ale będzie wymagała – żeby dziecko było jej wielką dumą. 

Sławne imienniczki

Kamilla Baar – aktorka 
Camila Cabello – piosenkarka 
Kamila Chudzik – lekkoatletka 
Kamila, księżna Kornwalii właśc. Camilla Parker Bowles – żona księcia Karola 
Kamila Kamińska – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Iwona
Daria
Izabela