×

Wyszukaj artykuł

Kamil

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Kamil

OceńImię Kamil pochodzi z języka łacińskiego, od znanego rodu Camilli. Łacińskie camillius oznacza dosłownie szlachetny chłopiec. Kamil to typ bardzo trudny. Absolutnie zależy mu na znalezieniu tej jednej, jedynej. Zawsze spieszy mu się do tego i jest bardzo zaborczy w związku, wszędzie węszy spisek i najchętniej zamknąłby swoją partnerkę w złotej klatce. Łatwo się obraża, ale jest bardzo romantyczny. W jego gronie przyjaciół są tylko ci, których sobie wybrał po dokładnej selekcji, bo bardzo ciężko znaleźć się w jego łaskach. Na Kamila trzeba uważać, ale w głębi duszy jest to dobrym człowiekiem.

Życie towarzyskie

Kamil jest pod tym względem bardzo trudnym typem – jednego razu będzie miał ochotę na spotkania towarzyskie, innym razem woleć będzie siedzieć w domu, grając w gry. Nie można za nim nadążyć i trzeba się do tego po prostu przyzwyczaić. To Kamil dyktuje warunki i decyduje, z kim będzie się przyjaźnił. Jeśli tylko mu coś nie odpowiada – bardzo szybko się tego pozbywa. Na imprezach jest raczej typem, który rozmawia z małą ilością osób, z tymi zaufanymi, i nie spieszy mu się do zawiązywania nowych znajomości.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Kamil jest dociekliwy, ciekawski, będzie drążył dotąd, dopóki się nie dowie. Lubi również ładnie wyglądać. Może więc pracować zarówno jako dziennikarz, kreatywnie albo zająć się jakąś pracą fizyczną. Doskonałym stanowiskiem pracy dla Kamila może być np. dyplomata, bo z pewnością sobie z tym poradzi.

Miłość

Kamil dąży do tego, żeby być kochanym, ale w miłości jest bardzo zaborczy. Chciałby mieć swoją partnerkę tylko dla siebie i najlepiej, gdyby siedziała w domu, daleko od ludzkich oczu. Lubi się nią chwalić, a jednocześnie nie chce żeby była oglądana. Kiedy uda mu się założyć rodzinę – będzie robił wszystko, by ją uszczęśliwić. Jeśli jednak coś nie będzie szło po jego myśli i zacznie się psuć, nie będzie się specjalnie wahał i po prostu ucieknie. To jest bowiem dla niego mniejsza hańba, niż patrzenie na coś, co mu nie wychodzi.

Sławni imiennicy

Kamil Durczok – dziennikarz
Kamil Grosicki – piłkarz
Kamil Bednarek – wokalista
Kamil Glik – piłkarz
Kamil Stoch – skoczek narciarski


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Natalia
Dawid
Magdalena