×

Wyszukaj artykuł


Kacper

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Kacper

Oceń


Imię Kacper pochodzi z języka perskiego, w którym oznaczało skarbnika. Kacpra charakteryzuje rozwaga i konsekwencja w dążeniu do celu. Stworzony jest do sukcesu – pomaga mu w tym wrodzona pomysłowość i odwaga. Świetnie odnajduje się w towarzystwie, gdzie może błyszczeć i być dusza towarzystwa. Docenia jednak czas spędzony w samotności. Uwielbia zmiany i podróże, w kontaktach z nieznajomymi trzyma jednak dystans. Kacper skrywa swoje prawdziwe uczucia i boi się ich ujawnienia, nawet przed najbliższymi.

Życie towarzyskie

Wśród znajomych Kacper potrafi błyszczeć i być duszą towarzystwa. Najbliżsi nie wyobrażają sobie spotkań bez niego. W kontaktach międzyludzkich jest jednak tajemniczy i skryty. Enigmatyczny charakter Kacpra sprawia, że przez wielu uważany jest za osobę dziwną i specyficzną. Choć ma problemy z wyrażaniem uczuć i popadaniem w skrajne emocje, potrafi ostatecznie dostrzec w każdej sytuacji jej pozytywne aspekty.

  Zobacz także  

Video dnia:Praca i kariera

Kacper łączy w sobie nieugiętość i uparte, wręcz maniakalne dążenie do celu. Jego pomysłowość i odwaga bardzo przydają się karierze zawodowej – nie boi się wyzwań i potrafi sobie poradzić nawet z największymi problemami. Kacper uwielbia się rozwijać – przykłada dużą uwagę zwłaszcza do rozwoju intelektualnego. Nienawidzi być ograniczany, gdyż swoboda ma dla niego kluczowe znaczenie. Może mieć problem z wykonywaniem codziennie tych samych zadań.

Miłość

Kacper to typ poszukiwacza przygód – stałej partnerce może przeszkadzać jego pomysłowość i zmienna natura. W związku dąży jednak do stworzenia tradycyjnego modelu rodziny. Kacper zawsze wytrwale dąży do celu, zapewni więc swoim najbliższym godziwy byt i poczucie bezpieczeństwa. Rzadko mówi o swoich problemach i uczuciach, potrafi to jednak wynagrodzić czułością i uwagą, które okazuje rodzinie.

Sławni imiennicy

Kacper Kochanowski – brat Jana Kochanowskiego
Kacper Kuszewski – aktor
Kacper Kurcz – malarz
Kasper Schmeichel – piłkarz
Kasper Żelechowski – malarz


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Nadia
Wiktor
Anastazja