×

Wyszukaj artykuł

Odtwórz wszystko!

K-Lite Codec Pack – darmowy zbiór kodeków

Mateusz | dnia: 27-10-2020 | skomentuj

K-Lite Codec Pack – darmowy zbiór kodeków

K-Lite Codec Pack

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


K-Lite Codec Pack – to największy darmowy zbiór kodeków, filtrów Direct Show i innych narzędzi, które umożliwiają oglądanie filmów i słuchanie plików audio zapisanych w niemal każdym dostępnym formacie. Mając ten zbiór, nie musimy się martwić, czy film który pobieramy od godziny damy radę odtworzyć w naszym playerze video

W darmowej wersji standard, oprócz zbioru kodeków otrzymujemy program – Media Player Classic. Najbardziej kompatybilny z K-Lite Codec Pack player video, który od kilkunastu dobrych lat stanowi najpopularniejszy wybór wśród tych, którzy filmy pobierają na dysk, a potem oglądają.  Istnieje również wersja płatna. Przy wykorzystaniu wersji Full jesteśmy w stanie kompresować filmy do wybranych formatów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać go jedynie do odtwarzania plików.

Uwielbiasz oglądać filmy na kommputerze? W takim razie z pewnością przyda Ci się program ALLPlayer

  Zobacz także  


K-Lite Codec Pack – dodatkowe funkcje

Istotne są także funkcje dodatkowe: Codec Tweak Tool pozwalający ustawić poszczególne kodeki, a także MediaInfo Lite informujący nas o parametrach plików multimedialnych (np. zastosowane kodeki, bitrate). Wersja „Full” rekomendowana jest przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników, zajmujących się tworzeniem oraz edycją materiałów wideo (choć oczywiście nie znaczy to, że nie mogą z niej skorzystać także normalni użytkownicy). Dla aktualizacji bieżącej wersji zbioru polecamy również K-Lite Codec Pack Update - pakiet aktualizacyjny do wszystkich paczek kodeków K-Lite, zawierający poprawki, pojawiające się między dużymi wersjami kodeków.

Ulubione filmy i muzyję możemy też wypalać na płyty DVD i CD - przydatny wówczas okazać się może program Nero


Wszystko na temat:

Programy i aplikacje Technologia Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz