×

Wyszukaj artykuł

Julia

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Julia

OceńJulia to odpowiednik męskiego imienia Juliusz. To imię, które pochodzi ze starożytnego Rzymu i oznacza kobietę wstydliwą lub burzę lub promienistą, pogodną. Julia jest kompletnie nieodgadnioną osobą – z jednej strony bardzo tajemnicza, z drugiej lubi eksponować swoje życie. Jest marzycielką, artystyczną duszą, kreatywną. Nienawidzi kiedy ktoś robi jej wyrzuty albo stara się ją moralizować. Ma naprawdę duże grono znajomych i przyjaciół, bo jest bardzo ufna, ale często przez to cierpi. W miłości jest trudna – zawsze jej musi być na wierzchu, niezależnie od wszystkiego. Szczególne spięcia będą pojawiały się w jej związku, jeśli jej partner będzie podobny do niej lub będzie miał równie silną osobowość co ona. 

Życie towarzyskie

Julia to prawdziwa dusza towarzystwa. Ma wielu przyjaciół i znajomych, i jest osobą, która nienawidzi samotności. Nie potrafi usiedzieć w domu, więc będzie obecna na każdym spotkaniu, nawet jeśli to grono będzie niewielkie. Julka woli większe spotkania, imprezy i dyskoteki, zabawy w klubach, ale jeśli nie będzie takiej opcji – będzie chciała spędzić czas z jakąś najbliższą jej sercu osobą. Ważne, żeby było to miejsce, które tętni życiem. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Julka jako artystyczna dusza nie będzie zbyt dobrze czuła się w pracy biurowej, gdzie 8 godzin będzie musiała siedzieć w jednym miejscu. Każda praca, która będzie zawierała w sobie elementy pracy z klientem lub wymagała od niej kreatywności będzie doskonała. Szczególnie, jeśli będzie to aktorstwo albo malarstwo. Julia po prostu musi coś tworzyć. 

Miłość

Julia w miłości jest bardzo ciężka bo nie uznaje kompromisów i nie umie odpuścić w odpowiednim momencie, więc często dochodzi do różnych spięć z jej partnerem. Czasami mówi coś za dużo i często tego żałuje. Okiełznać może ją ktoś, kto będzie lubił się czasem poddawać. Ale stworzy również ciekawy związek z kimś podobnym do siebie, albo kimś, kto będzie miał co najmniej tak silny charakter jak ona. 

Sławne imienniczki

Julia Wieniawa – aktorka, piosenkarka 
Julia Rosnowska – aktorka 
Julia Roberts – aktorka 
Julia Pietrucha – aktorka, modelka i piosenkarka 
Julia Kamińska – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Agnieszka
Bartosz
Jan