×

Wyszukaj artykuł

Joanna

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Joanna

OceńJoanna to imię, które pochodzi od męskiego imienia Jan, który pochodzi z języka hebrajskiego od słów Jo-hanan, czyli „Jahwe jest łaskawy”. W Polsce używane od XIII wieku. Joanna to osoba energiczna, której wszędzie jest pełno. Potrafi pogodzić pracę z rodziną i innymi obowiązkami. Zawsze można na nią liczyć. Ma złote serce i nigdy nie odmówi nikomu pomocy. W pracy sprawdza się znakomicie – nie ma znaczenia czy to praca biurowa, fizyczna, na wysokim stanowisku czy na najniższym szczeblu. Joanna to po prostu ideał kobiety. Zaradna, pomysłowa i zorganizowana, a przy tym urocza i o złotym sercu. 

Życie towarzyskie

Joanna poświęci wszystko dla swoich przyjaciół. Jest gotowa porzucić to, co właśnie robi, jeśli tego od niej wymagają. Jest także bardzo oddana swojej rodzinie. Jeśli impreza – to tylko u Joanny. Jest bowiem świetną gospodynią, która zawsze stanie na wysokości zadania, aby zadowolić swoich gości. Potrafi dogadać się z każdym – absolutnie z każdym. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Joanna jest osobą, która potrafi odnaleźć się na każdym stanowisku. Niezależnie od tego, jakie zleci się jej zadania – można mieć pewność, że wszystkie wykona. I to na najwyższym poziomie. Nigdy jej praca nie będzie ważniejsza od rodziny. Będzie potrafiła wszystko ze sobą pogodzić, więc nigdy nie zawiedzie ani pracodawcy, ani najbliższych. 

Miłość 

Joanna jest żoną i matką idealną. Dla dzieci poświęci wszystko, bo zawsze dążyła, by ze swoim partnerem mieć dużo maluchów. Przetrzyma nawet najgorszego na świecie partnera, nawet jak źle by nie było – nigdy go nie zostawi, bo to nie jest w stylu Joanny. Będzie walczyła do ostatniego tchu o swoją miłość, nawet jeśli będzie to gra warta świeczki. 

Sławne imienniczki

Joanna Lazer – piosenkarka 
Joanna Brodzik – aktorka
Jane Fonda – aktorka 
Joanna Horodyńska – stylistka, modelka 
Joanna Koroniewska – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Julia
Agnieszka
Bartosz