×

Wyszukaj artykuł

Jakub

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Jakub

OceńJakub jest imieniem, które pochodzi z hebrajskiego od słowa aqeb czyli pięta lub od skrótu aramejskiego słowa ja’aqob’el, które można tłumaczyć jako „niech Bóg ochrania”. Jakub jest bardzo ruchliwym człowiekiem, który musi dokładnie wiedzieć wszystko, co dzieje się u bliskich. Musi czuć się potrzebny, a jednocześnie doceniany. Czasami aż do przesady jest go wszędzie pełno.  Jest także bardzo egoistycznym człowiekiem i, niestety, szybko się nudzi. Potrzebuje ciągłej dawki adrenaliny i bardzo lubi sobie jeździć, zwiedzać, podróżować. Prawdopodobnie nie jest najlepszym życiowym partnerem, ale zapewne idzie się do tego przyzwyczaić.

Życie towarzyskie

Jakub bardzo szanuje płeć przeciwną i prawdopodobnie, na wszystkich spotkaniach, będzie obracał się tylko w ich towarzystwie. Jest świetnym gospodarzem, więc jeśli jest szansa na imprezę, którą organizować będzie Jakub – warto się na to zdecydować. Świetnie zaopiekuje się swoimi gośćmi i zapewni im niezwykłą rozrywkę. Nie do końca jednak może być oddanym przyjacielem, gdyż wszelkie znajomości na dłużej, szybko mu się nudzą. Bardzo dobrze analizuje każdy problem, więc jeśli po radę – to tylko do Jakuba.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Jakub musi być doceniany, więc będzie robił wszystko, żeby zawsze być zauważonym przez swojego pracodawcę. Chce jednak pracować na swoich zasadach, więc jeśli będzie mógł – chętnie zdecyduje się na swoją własną działalność. Doskonale nada się do każdego rodzaju pracy, która wymaga chociaż trochę zdolności organizacyjnych lub analitycznych. Jego wymarzonym zawodem może okazać się informatyk.

Miłość

Jakub nie jest dobrym wzorem na partnera. Lubi skakać z kwiatka na kwiatek. Docenia walory swojej obecnej partnerki i będzie jej oddany, jeśli tylko okaże się, że to ta jedyna. A z tym może nie być tak łatwo. Nie toleruje zdrady i nigdy nie wybaczy niewierności. Chce mieć wszystko, albo nic. I tego samego oczekuje od drugiej strony.

Sławni imiennicy

Jakub Grabowski „Quebonafide” - polski raper
James Brown – piosenkarz
Jim Carrey – aktor
James Fox – angielski aktor
Jakub Rzeźniczak – polski piłkarz


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Aleksandra
Katarzyna
Marcin