×

Wyszukaj artykuł

Jakdojade.pl – rozkład jazdy komunikacji miejskiej z całej Polski w jednym miejscu.

Redakcja Pinbook | 26-06-2019 | skomentuj

Jakdojade.pl – rozkład jazdy komunikacji miejskiej z całej Polski w jednym miejscu.

jakdojade.pl

Oceń 

Jakdojade.pl – aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej w całej Polsce

Gdzie szybko sprawdzić aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej? To zależy dla jakiego miasta połączeń szukasz, odpowiedziałby każdy. Ale czy na pewno? Otóż istnieje możliwość sprawdzenia dokładnego rozkładu, wraz z lokalizacjami przystanków i trasami przejazdu, niezależnie od tego gdzie jesteś. Czy podróżujesz po Warszawie, Gdańsku, Krakowie, czy nawet Białymstoku – Jakdojade.pl pomoże Ci odnaleźć najlepsze połączenie. 

Podróżuj po miastach w komunikacji miejskiej tak, jakbyś mieszkał w nich całe życie i znał na pamięć wszystkie trasy i godziny odjazdu z Jakdojade.pl

 

  Zobacz także  


Jakdojade.pl - rozkłady autobusów i tramwajów online

Serwis ten skupia w sobie ogromne ilości danych z największych miast całej Polski. Za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Jakdojade dostępnej na iOS i Android OS znajdziesz zawsze najlepsze połączenia autobusami, tramwajami, pociągami podmiejskimi i niemal wszystkim co zwykłeś nazywać komunikacją miejską. 

Wystarczy wpisać adres miejsca, z którego połączenia szukasz i adres punktu docelowego. Nawet jeśli nie znasz konkretnego numeru budynku, czy nazwy przybytku, auto-wyszukiwanie w wielu przypadkach pomaga odnaleźć zaginione lokacje. Kiedy już znajdziesz się w środku transportu, możesz na bieżąco sprawdzić na jakim etapie trasy jesteś i kiedy i skąd masz ewentualną przesiadkę.

 

  Zobacz także  


Jakdojade.pl - rozkład jazdy i biletomat w jednej aplikacji

Dodatkowym i ogromnym atutem Jakdojade.pl jest możliwość kupienia biletów online. Co prawda tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej, ale któż nosi ze sobą laptopa gdziekolwiek by się nie wybierał komunikacją. Żeby skorzystać z internetowego zakupu biletu, musimy albo podpiąć swoja kartę płatniczą, albo wprowadzić kod BLIK w płatności. W obu przypadkach jest to bardzo szybka i wygodna operacja, a pozwala zaoszczędzić czas na szukaniu biletomatu, lub kiosku.
Jakdojade.pl pozbawione jest większych wad i ze szczerym sercem możemy je polecić każdemu kogo darmowy i aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej interesuje.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: