×

Wyszukaj artykuł

Chcesz się pobawić popularną aplikacją?

Jak założyć konto na TikToku?

Mateusz | dnia: 19-06-2020 | skomentuj

Jak założyć konto na TikToku?

TikTok

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


TikTok to prawdziwy fenomen mobilnych aplikacji, który podbija kolejne rynki. Banalna w swoim działaniu aplikacja stała się prawdziwym potentatem i chwali się milionami użytkowników na całym świecie. Trend ten nie ominął naszego kraju, w którym aplikacja także jest niezwykle popularna – już teraz doczekaliśmy się dziesiątek polskich tiktokerów, którzy codziennie dostarczają nam rozrywki. Na czym polega fenomen aplikacji? Działanie TikToka opiera się na łączeniu obrazu i dźwięku – jego użytkownicy nagrywają kilkusekundowe filmiki, które opatrzone mogą być niemal dowolnym podkładem muzycznym. Aplikacje oferuje także szybkie opcje montażu i nakładania filtrów, które urozmaicają materiały i czynią je atrakcyjnymi dla użytkownika. TikTokiem interesują się także reklamodawcy – najbardziej popularni twórcy mogą więc liczyć na spore zarobki.

  Zobacz także  


Aplikację pobrać można zarówno na Androida (Google Play), jak i iOS (App Store). Po zainstalowaniu wystarczy ją uruchomić i przejść przez kilka prostych kroków.

Zakładanie konta TikTok

Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukaże się ekran „Zarejestruj się w TikTok” – na tym etapie należy wybrać rodzaj logowania. Możemy kontynuować za pomocą konta Google, Facebook i Twitter – mamy także możliwość założenia profilu za pośrednictwem naszego maila i numeru telefonu. Teraz możemy wybrać naszą nazwę, która będzie wyświetlana dla innych użytkowników aplikacji. Nasz profil możemy uzupełnić zdjęciem, danymi bio i linkami do profilu na Instagramie czy YouTube. Uzupełnione konto pozwoli nam na swobodne korzystanie z aplikacji. Możemy dzięki temu obserwować innych użytkowników i dodawać własne filmiki. Dobrej zabawy!

A może szukasz dobrego kina na wieczór? Polecamy filmy The International, Tetro i W imieniu diabła.


Wszystko na temat:

Aplikacje Internet Poradnik Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz