×

Wyszukaj artykuł

Zostań gwiazdą sieci

Jak założyć kanał na YouTube?

Redakcja Pinbook | 03-06-2020 | skomentuj

Jak założyć kanał na YouTube?

Fotografia poglądowa

OceńDzisiaj internet daje nam niemal nieograniczone możliwości. Każdy z nas może w dowolnie wybranej chwili zostać jednym z twórców i publikować przygotowane przez siebie materiały. Najpopularniejszym serwisem tego rodzaju jest oczywiście YouTube, który każdemu z nas daje szansę zaistnienia w wirtualnym show-biznesie. Najlepsi liczyć mogą na wysokie zarobki, sławę i możliwość uczynienia sobie z hobby życiowego zajęcia. Nic więc dziwnego, że youtuberzy często są idolami młodych pokoleń, w których ślady chcą iść ich widzowie. Przygoda z YouTube musi oczywiście zacząć się od utworzenia naszego kanału i podstawowych przygotować, o których przeczytać możecie w poniższym poradniku. 

  Zobacz także  


Aby założyć konto wystarczy wejść na stronę główną serwisu i wybrać opcję, która znajduje się w prawym górnym roku ekranu – następnie wystarczy kierować się komendami wyświetlanymi na ekranie naszego urządzenia. 

Twój kanał na YouTube

Pamiętać należy, że nasz kanał założyć możemy także logując się za pomocą istniejącego konta Gmail. Wówczas także zyskamy dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Jak zacząć tworzyć? Ważna jest tematyka i oryginalność – warto już na początku określić więc swojego docelowego widza i target. Niezwykle ważna jest też jakość prezentowanych materiałów – na początek wystarczy jednak nawet smarfon. Pamiętaj, że twoje konto i kanał są wizytówką w sieci – wkrótce być może staną się twoją marką i znakiem rozpoznawczym. Już od momentu tworzenia konta warto więc zastanowić się nad efektem końcowym, jaki ma ono wywrzeć na użytkownikach sieci. 

Lubisz fantasy i science-fiction? Serdecznie polecamy filmy z tych gatunków, których opisy znajdziesz w naszym serwisie. Sprawdź koniecznie między innymi Spider-Man: Daleko od domu, Chappie i Ghost Rider 2.


Wszystko na temat:

Technologia Internet Poradnik YouTube Wszystkie tagiKomentarze: