×

Wyszukaj artykuł


Kilka prostych kroków

Jak usunąć własną stronę na Facebooku? Poradnik dla prowadzących fanpage

Redakcja Pinbook | 27-03-2020 | skomentuj

Jak usunąć własną stronę na Facebooku? Poradnik dla prowadzących fanpage

Fotografia poglądowa

Oceń


Facebook stał się niemal monopolistą na rynku portali społecznościowych – z niebieskiego giganta korzystają miliardy użytkowników na całym świecie. Nic dziwnego, że coraz odważniej korzystają z niego także twórcy, artyści czy firmy, którzy prowadzą swoje strony lub fanpage. Utworzenie takiej strony to nic trudnego – od podstaw zostaniemy przeprowadzeni przez nieskomplikowany proces jej konfiguracji i uzupełniania niezbędnych danych. Część z administratorów prędzej czy później decyduje się jednak na usunięcie tego rodzaju strony. Jak to zrobić? Oto poradnik, który w kilku prostych punktach odpowie na to pytanie.

  Zobacz także  


Stronę usunąć może tylko jej administrator – warto więc już na początku upewnić się, że posiadamy taki status. Nie warto też nadawać go wielu osobom – te mniej odpowiedzialne mogą to wykorzystać i pozbawić nas z trudem budowanej strony na Facebooku.

Usuwanie strony na Facebooku – krok po kroku

W pierwszej kolejność przejdź do swojej strony i w prawym górnym roku znajdź przycisk „Ustawienia”. Następnie przejść należy do obszaru „Ogólne” – to tam znajdziemy opcję „Usuń stronę”. Teraz wybrać należy opcję „Usuń XYZ” (XYZ to w tym przypadku nazwa naszej strony). Następnie wystarczy już tylko potwierdzić nasze działanie przez kliknięcie w „Usuń stronę” i „OK”. Pamiętać należy, że na anulowanie tego procesu mamy 14 dni – w tym czasie możemy cofnąć usunięcie naszej strony. Wówczas należy wybrać opcję „Anuluj usunięcie” i potwierdzić je wciskając „OK”. 


Wszystko na temat:

Facebook Internet Poradnik Wszystkie tagiKomentarze: