×

Wyszukaj artykuł

Nowa opcja giganta

Jak usunąć stare posty na Facebooku?

Redakcja Pinbook | 04-06-2020 | skomentuj

Jak usunąć stare posty na Facebooku?

Fotografia poglądowa

OceńFacebook to niewątpliwie największy serwis społecznościowy w historii internetu. Szacuje się, że mogło z niego korzystać już ponad 2,5 miliarda użytkowników. Nic więc dziwnego, że gigant stara się wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom użytkowników. Sam serwis także ma do zaoferowania coraz więcej nowych funkcji i ulepszeń. Jedną z najnowszych jest opcja „Zarządzania aktywnością”, która w wygodny sposób pozwala się uporać ze starszymi postami na naszej tablicy. Warto zauważyć, że większość z nas prowadzi swoje profile już od ładnych kilku lat i nierzadko chciałoby zrobić porządek na tablicy zaśmieconej „błędami młodości” lub innego rodzaju nieaktualnymi informacjami. 

  Zobacz także  


Na razie wiadomo, że opcja „Zarządzaj aktywnością” dostępna jest w wersji mobilnej aplikacji Facebook i Facebook Lite. W przyszłości z pewnością pojawi się także na desktopowych wersjach Facebooka.

Jak działa zarządzanie aktywnością?

Do tej pory usunięcie wpisu sprzed lat wiązało się z koniecznością żmudnego scrollowania całej tablicy w jego poszukiwaniu. Teraz ma być to znacznie łatwiejsze. Dzięki opcji „Zarządzanie aktywnością” możemy wyszukać i przefiltrować nasze posty (np. pod kątem daty ich opublikowania). Mamy też możliwość usunięcia wielu wpisów jednocześnie. Gdzie znaleźć nową opcję? Oczywiście na razie konieczna jest do tego aplikacja mobilna. W niej należy przejść do ustawień (ikona trzech kropek w górnej części ekranu). Następnie należy przejść do „Dziennika aktywności” – to tam znajdziemy nową opcję, która oznaczona będzie jako „Zarządzanie aktywnością”. 

Szukacie filmu na wieczór? W takim razie sprawdźcie koniecznie tytuły Młoda Wiktoria, Kraina przygód lub Mniejsze zło.


Wszystko na temat:

Technologia Poradnik Facebook Wszystkie tagiKomentarze: