×

Wyszukaj artykuł

Poradnik użytkownika

Jak usunąć konto w aplikacji Uber?

Redakcja Pinbook | 08-04-2020 | skomentuj

Jak usunąć konto w aplikacji Uber?

Fotografia poglądowa

OceńUber to jeden z najczęściej wybieranych przewoźników w naszym kraju. Amerykańska firma z sukcesami podbija kolejne rynki i także w Polsce wydaje się święcić liczne sukcesy. Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim Uber pozwala na szybkie i bezproblemowe przemieszczanie się po wielu miastach naszego kraju. Instalując darmową aplikację jesteśmy w stanie w kilka chwil zamówić kierowcą pod wskazaną przez nas lokalizację. Do aplikacji użytkownicy podpinają swoją kartę płatniczą – dzięki temu kurs przebiega szybko i sprawnie (użytkownik wie też od razu ile zapłaci). Wiele osób czasowo odinstalowuje aplikację z obawy chociażby o to, że jest tam podpięta karta. Jak szybko usunąć konto? Oto krótki poradnik.

  Zobacz także  


W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasze konto w aplikacji Uber i upenwić się, że posiadamy stałe połączenie z internetem. Teraz wystarczy kilka klinięć.

Usuwanie konta w Uberze

W pierwszej kolejności powinniśmy wybrać się do lewego górnego rogu aplikacji – znajdziemy tam dział „Ustawienia”, do którego należy się skierować. Następnie wybrać należy „Ustawienia prywatności”. W kolejnym kroku wybrać należy opcję „Usuń konto”. Później kierować się wystarczy wskazówkami na ekranie naszego urządzenia. Nasze konto zostanie wówczas usunięte z aplikacji. Warto dodać, że Uber wprowadził opcję usunięcia konta w roku 2017 – od tamtej pory użytkownicy mają pełną kontrolę nad zainstalowaną aplikacją. 


Wszystko na temat:

Poradnik Aplikacje Technologia Wszystkie tagiKomentarze: