×

Wyszukaj artykuł

To proste!

Jak usunąć konto na Tinderze?

Redakcja Pinbook | 20-05-2020 | skomentuj

Jak usunąć konto na Tinderze?

Fotografia poglądowa

OceńW dzisiejszych czasach w internecie znaleźć można niemal wszystko. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób szuka w nim miłości i wymarzonej drugiej połówki. Służą temu czaty, portale randkowe i aplikacje randkowe. Te ostatnie są chyba najpopularniejsze i cieszą się największym zainteresowaniem samotnych singli. Zazwyczaj w apkach sami wybieramy osoby, z którymi chcemy rozmawiać lub oprogramowanie dobiera nas w pary. To ostatnie rozwiązanie proponuje Tinder, dzięki któremu poznała się już niejedna para. Część osób po znalezieniu interesującej osoby nie potrzebuje już aplikacji – inne postanawiają poszukać partnera w bardziej tradycyjny sposób. Wszyscy oni zastanawiają się nad tym, jak usunąć konto w randkowej aplikacji. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, który ułatwi im to zadanie.

  Zobacz także  


Oczywiście w celu usunięcia konta musimy posiadać aplikację na naszym telefonie. Musimy też być zalogowani na koncie, którego chcemy się pozbyć na dobre. Tak przygotowani możemy przystąpić do działania.

Usuwanie i czasowe ukrywanie konta na Tinderze

Konto na Tinderze możemy usunąć permanentnie lub czasowo je dezaktywować (ukryć). W pierwszym przypadku należy przejść do widoku naszego profilu, który widoczny jest jako miniaturka naszego zdjęcia na ekranie głównym aplikacji. Teraz przechodzimy do zakładki „Ustawienia” i wybieramy opcję „Usuń konto”. Po potwierdzeniu naszym oczom powinien ukazać się komunikat „Konto zostało pomyślnie usunięte”. Konto możemy też czasowo ukryć, w tym celu przenieść się wystarczy do „Ustawień” i skorzystać z opcji „Odkrywanie” (analogicznie możemy też nasze „zawieszone” konto przywrócić). 


Wszystko na temat:

Aplikacje Poradnik Tinder Wszystkie tagiKomentarze: