×

Wyszukaj artykuł

Szybki poradnik

Jak usunąć konto na TikToku?

Redakcja Pinbook | 07-03-2020 | skomentuj

Jak usunąć konto na TikToku?

Fotografia poglądowa

OceńJakiś czas temu pisaliśmy o TikToku – muzycznej aplikacji, która podbija ostatnio internet. Pozwala ona na nagrywanie krótkich materiałów wideo, którymi możemy się dzielić z innymi użytkownikami. Na TikToku pojawiło się także mnóstwo influencerów, celebrytów i artystów, których poczynania możemy śledzić za pośrednictwem aplikacji. Korzystaliście z TikToka i uznaliście, że nie jest to coś dla Was? Nic straconego – konto w aplikacji można permanentnie usunąć. Jak to zrobić? Oto prosty poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Was przez ten proces. 

  Zobacz także  


Przed usunięciem konta pamiętać należy o kilku rzeczach. Decydując się na taki krok tracimy dostęp do konta, zakupionych przedmiotów, opublikowanych materiałów czy wiadomości czatu.

Poradnik dla chcących usunąć konto?

Na początku należy zalogować się na konto, którego chcemy się pozbyć. Następnie w prawym górnym rogu odnaleźć należy ikonkę trzech kropek i w nie kliknąć. Naszym oczom ukaże się wówczas menu, z którego wybrać należy opcję „Zarządzaj kontem” - na samym dole znajdziemy tam opcję „Usuń konto”. Po wybraniu i zatwierdzeniu tej opcji nasze konto zostanie dezaktywowane (niemożliwe stanie się między innymi jego wyszukanie). Po 30 dniach zostanie ono natomiast całkowicie usunięte z serwisu. 


Wszystko na temat:

Aplikacje Technologia Internet Wszystkie tagiKomentarze: