×

Wyszukaj artykuł

Przydatna opcja

Jak usunąć film z „Oglądaj dalej” na Netfliksie?

Redakcja Pinbook | 26-05-2020 | skomentuj

Jak usunąć film z „Oglądaj dalej” na Netfliksie?

Fotografia poglądowa

OceńNetflix wydaje się serwisem idealnym dla miłośników filmów i seriali, którzy znudzeni są formatem współczesnej telewizji. Dzięki internetowemu serwisowi mają oni dostęp do wybranych przez siebie tytułów niemal w każdej chwili – wystarczy dostęp do internetu lub wcześniejsze pobranie wskazanego materiału na dysk naszego urządzenia. Niemal codziennie na Netfliksie pojawiają się też nowe treści, które zapewniają godziny świetnej zabawy. Nic więc dziwnego, że spora liczba użytkowników dba o porządek swojej wirtualnej biblioteki. Dziś pokażemy jak ją nieco oczyścić. 

  Zobacz także  


Mnogość dostępnych materiałów sprawia, że dużo z nich zaczynamy i nigdy nie kończymy. Zalegają one później w sekcji „Oglądaj dalej”. Istnieje jednak prosty sposób na jej uporządkowanie. 

Usuwanie filmu lub serialu z sekcji „Oglądaj dalej”

W pierwszej kolejności należy oczywiście zalogować się na nasze konto na Netfliksie. Teraz klikamy na nasz awatar w prawym górnym rogu i przechodzimy do zakładki „Konto”. Rozwijamy menu i wybieramy zakładkę „Moja aktywność” – to tam znajdują się odnośniki do wszystkich oglądanych przez nas materiałów na Netfliksie. Teraz wystarczy odnaleźć ten, który chcemy usunąć z karty „Oglądaj dalej” – po prawej stronie przy tytule znajdziemy przekreślone koło z napisem „Ukryj w historii oglądania”. Wystarczy na nie kliknąć i materiał zniknie z naszego pola widzenia na stronie głównej. Zazwyczaj proces ten trwa zaledwie kilka sekund. 


Wszystko na temat:

Poradnik Internet Programy i aplikacje Wszystkie tagiKomentarze: