×

Wyszukaj artykuł

Jak poderwać dziewczynę?

Redakcja Pinbook | 01-07-2019 | skomentuj

Jak poderwać dziewczynę?

videoblocks.com rd.com

OceńNadchodzi lato, a wraz z nim dużo słońca, upalne dni i ciepłe noce. Co za tym idzie? Wystarczy w ciągu dnia wyjść na miasto by przekonać się, że wręcz kwitnie. I wcale nie mamy na myśli tylko rabatek z kwiatkami. 30 stopniowe upały to idealna okazja by podziwiać wdzięki piękniejszej połowy ludzkości, odzianej w przewiewne sukienki i seksowne szorty. Czasem wręcz nie sposób oderwać wzrok od ich smukłych sylwetek i opalonych nóg. 

No ale dobra, od patrzenia nikt się jeszcze nie najadł, a chciałoby się coś więcej niż tylko cieszyć oko kobiecymi kwiatami. O ile przyjemnie jest zawiesić oko na pięknym okazie, o tyle jeszcze lepiej jest go zerwać, a w zasadzie poderwać.. Niektórzy nie mają żadnego problemu z zagadywaniem do nieznajomych dziewczyn, flirtowaniem i umawianiem się. Dla nich reszta artykułu będzie zbędna, gdyż przygotowaliśmy specjalny poradnik jak poderwać dziewczynę dla mniej zaawansowanych w tej sztuce.

Gotowi? Na wstępie zaznaczmy sobie jedno – nie ma uniwersalnego sposobu na podryw, który zadziała u każdego stosującego na każdej dziewczynie. Sztuka podrywania to bardzo złożone zagadnienie, którego składniki są bardzo złożone, a ich wzajemne oddziaływanie na siebie w różnych sytuacjach może dać różne efekty. Niemniej, podstawą dobrego podrywu będzie:

  Zobacz także  


1. Zadbaj o siebie!

Jeśli chcemy w pozytywny sposób zwrócić uwagę potencjalnej zdobyczy, nie ma mowy byśmy wyglądali niechlujnie, byli brudni i śmierdzący. To oczywiste, ale nie wiedzieć czemu zdarza się co niektórym zapomnieć o tej fundamentalnej kwestii. Jeśli wiemy, że nie mamy sobie nic do zarzucenia w kwestii wyglądu, czujemy się dużo pewniej i uwierzcie, to widać.

2. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś!

Czasem wpadamy na pomysł, że warto wydać ostatnie pieniądze na drogie ciuchy, żeby wyglądać cool, albo na siłę zgrywamy twardziela, czy elokwentnego inteligenta. Wszystko by zaimponować płci przeciwnej. To zwykle nie działa, chyba że mamy wrodzony talent aktorski. Kiedy skupiamy się na tym by grać swoją rolę, zwykle wygląda to sztucznie, a my sami czujemy się niepewnie. Pamiętajmy, że kobiety obdarzone są szóstym zmysłem i bardzo szybko zorientują się, że coś tu jest nie tak.

3. Pamiętaj o dobrym wychowaniu!

Nikt jeszcze nie stracił na tym, a zawsze pozostawia to dobre wrażenie. Niezależnie od tego, jaki charakter ma twoja sympatia, zawsze zwracaj się do niej z szacunkiem, pokazując że jest dla Ciebie ważna. Kobiety lubią czuć się wyjątkowe, a jeśli traktujesz je należycie, tego samego spodziewać się możesz od nich.

  Zobacz także  


4. Nie bądź natarczywy, czy nachalny!

Po pierwsze, jeśli po pierwszym kontakcie czujesz, że nie zainteresowałeś sobą obiektu i nie masz jakiegoś niezwykłego pomysłu jak jej atencję przykuć, to lepiej odpuść. Nie tylko dla tego, że szkoda nerwów twoich i jej, ale również pomyśl o starej, dziwnej zasadzie, w myśl której im bardziej udajesz, że kobieta nic dla Ciebie nie znaczy, tym bardziej ją to wkurza i podświadomie zaczyna o Ciebie zabiegać. Oczywiście, nie zadziała to w każdym przypadku, ale na pewno zawsze lepiej odpuścić niż przesadnie się narzucać.

5. Wrzuć na luz!

Oczywiście, nie jest to takie proste i nie każdemu przychodzi od razu, ale kiedy przestaniesz skupiać się na tym, żeby poderwać twój cel i dasz się po prostu ponieść flow, wypadniesz najkorzystniej jak to możliwe. Bądź sobą i nie rób z tego scenki rodzajowej. Spinanie się i rzucanie na siłę zalotnymi tekstami to niekoniecznie dobra opcja. Wróć do punktu 2. naszego poradnika i przeczytaj go raz jeszcze, by zrozumieć o co chodzi.

Spodobał Ci się poradnik? Być może już wiedziałeś o tym wszystkim i nic nowego nie wniósł on do twojego życia, ale zawsze warto sobie przypomnieć i utrwalić fundamenty, dzięki którym tego lata przyjrzysz się najpiękniejszym kobietom z bardzo bliska.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: