×

Wyszukaj artykuł

Izabela

Mateusz | dnia: 05-07-2019 | skomentuj

Izabela

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Imię Izabela pochodzi z hiszpańsko-portugalskiego, od imienia Elżbieta (Bóg moją przysięgą) lub hebrajskiego imienia Jazabel, czyli „wywyższona przez Boga”. Izabela to perfekcjonistka – w każdej sferze swojego życia. Jest jednocześnie bardzo wymagająca wobec innych ludzi. Nie odpuści nikomu. Wszystko musi być idealne, bo ona właśnie taka jest. Nie wie co to znaczy „trzymać język za zębami” - wali prosto z mostu, kiedy coś jej nie pasuje. Jest przeraźliwie szczera, więc niewiele osób za nią przepada. A mimo to ma swoje zaufane grono znajomych, które ją za to cenią. Jeśli chodzi o partnera – Izabela będzie wymagająca, ale nie zażyczy sobie nigdy niczego niemożliwego. Będzie tworzyła szczęśliwy, trwały związek. 

Życie towarzyskie 

Izabela nie ma problemów z brylowaniem na bankietach. Zwyczajne imprezy jednak szybko ją nudzą. Nie potrafi trzymać języka za zębami i od razu powie to, co ma w sercu, nie zastanawiając się co ktoś poczuje. Wiele osób w niej tego nie lubi, ale ona się tym nie przejmuje bo przynajmniej drugie tyle to w niej ceni. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Izabela jest niezwykłą profesjonalistką, więc można powierzyć jej nawet najtrudniejsze zadania, a na pewno efekt końcowy nas zaskoczy. Jest bardzo ambitna i wymaga od innych tyle samo, ile od siebie. Ma się wrażenie, że pracuje jak robot. Doskonale sprawdzi się jako nauczycielka, a także jako poważna pani kierownik w dużej firmie. 

Miłość

Izabela jest wymagająca, ale nigdy nie stawia przed swoim partnerem niczego niemożliwego. Nie goni za miłością – jest cierpliwa. Ale kiedy już się zakocha to naprawdę dba o swoją miłość i nie można jej w tym temacie nic zarzucić. Jeśli zostanie matką – będzie wymagała, ale będzie również kochała. Będzie wiedziała kiedy przytulić i przestać narzekać. Nie będzie krytykowała, tylko pomagała.

Sławne imienniczki

Izabella Krzan – modelka 
Izabela Kuna – aktorka 
Izabella Miko – tancerka, aktorka
Izabela Trojanowska – aktorka, piosenkarka 
Izabella Scorupco – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz