×

Wyszukaj artykuł


Iwona

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Iwona

Oceń


Iwona to imię, które jest żeńskim odpowiednikiem imienia Iwo. Pochodzi od staroniemieckiego słowa iwa, czyli łuk z drzewa cisowego. Iwona ma bardzo trudny charakter, która cechuje się dwoma twarzami. Kiedy coś jest tak, jak zaplanowała – jest przebojowa i szczęśliwa, ale kiedy tylko napotyka jakiś problem to od razu zwija się w kłębek i chowa w sobie. Dzieci to coś, co stawia ponad wszystko, ale jest niezwykle wymagająca. Lubi dobre towarzystwo, ale najbardziej kocha, kiedy może zostać sama ze swoim partnerem. Iwona może pracować w różnych miejscach – zarówno fizycznie, jak i umysłowo. 

Życie towarzyskie 

Iwona lubi dobre towarzystwo, więc szybko odnajdzie się w każdym spotkaniu towarzyskim. Można powiedzieć, że często jest wodzirejem całej zabawy. Najbardziej jednak lubi spędzać czas ze swoim mężczyzną, który daje jej najwięcej szczęścia. Ma jakieś grono najbliższych znajomych, ale ciężko któregokolwiek z nich nazwać jej przyjacielem. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Iwona to osoba wszechstronna – może pracować zarówno umysłowo, jak i fizycznie. Wszystko zależy od tego, gdzie akurat uda jej się wstrzelić w miejsce pracy. A będzie wybierała bardzo skrupulatnie, bo wyznaje zasadę, że praca jest tym lepsza, im więcej udaje się na niej zarobić. Coś, co nie będzie przynosiło Iwonie korzyści – szybko ją znudzi. 

Miłość

Jest to osoba, która najchętniej spędzi swój czas z partnerem, a więc na przestrzeni czasu zrobi wszystko, żeby go mieć. Jeśli dojdzie do posiadania dzieci – postawi ich dobro ponad wszystko inne, ale będzie też bardzo bardzo wymagająca. Będzie chciała żeby jej dzieci wyrosły na porządnych ludzi. Dla partnera zrobi absolutnie wszystko – nawet z największych zachcianek, nawet jeśli to będzie nielegalne. 

Sławne imienniczki

Iwona Bielska – aktorka 
Iwona Brzezińska – lekkoatletka 
Iwona Guzowska – pięściarka 
Iwona Szymańska – Pavlović – tancerka, jurorka 
Iwona Węgrowska – celebrytka, piosenkarka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Daria
Izabela
Łucja