×

Wyszukaj artykuł

Coś dla wymagających

iPhone 11 Pro – jabłko dla miłośników luksusu

Mateusz | dnia: 25-06-2020 | skomentuj

iPhone 11 Pro – jabłko dla miłośników luksusu

Materiały prasowe Apple

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Dziś niemal każdy z nas korzysta ze smartfona. Nowoczesne urządzenia w swoich plecakach i torebkach mają nawet kilkuletnie dzieci. Nic więc dziwnego, że na rynku telefonów panuje prawdziwy ścisk. Wciąż istnieją jednak marki, które kojarzone są z produktami ekskluzywnymi i telefonami wyjątkowo wysokiej jakości. Jedną z takich firm jest niezaprzeczalnie Apple, które w 2019 wydało na świat telefon iPhone 11 Pro. Telefon zadebiutował dokładnie 10 września ubiegłego roku i od tamtej pory jest jednym z najchętniej wybieranych modeli amerykańskiej firmy. Na czym polega jego fenomen? Przyjrzyjmy się bliżej jego danym technicznym, cenie i możliwościom. 

  Zobacz także  


Zacznijmy od ceny – iPhone 11 Pro to telefon dla osób, które nie boją się głęboko sięgnąć do kieszeni. W momencie pisania tego tekstu za urządzenie Apple trzeba zapłacić w najtańszej wersji około 4800 złotych.

iPhone 11 Pro – dane techniczne

iPhone może pochwalić się wysokiej jakości wyświetlaczem OLED o przekątnej 5.8 cala. Całość napędza sześciordzeniowy procesor Apple A13 Bionic i system operacyjny iOS 13. Do dyspozycji użytkownika zostało oddane 64GB, 256GB lub 512GB (w zależności od modelu) pamięci użytkowej i 4 GB pamięci RAM. Zadowoleni będą także miłośnicy wysokiej jakości zdjęć – aparaty iPhone’a oferują rozdzielczość: tylny 3 x 12 Mpx, przedni 12 Mpx. Telefon pracuje na baterii o pojemności 3190 mAh. W telefonie znajdziemy także najnowsze rozwiązania technologiczne, do których zaliczymy NFC, czytnik linii papilarnych czy  Bluetooth 5.0. Pełną specyfikację urządzenia można znaleźć na oficjalnej stronie Apple. Opinie użytkowników jak zwykle są podzielone – wielu chwali sprzęt za wysoka jakość wykonania i bezawaryjność, inni zwracają uwagę na dość wysoką cenę. A wy korzystacie z iPhone’ów? Czekamy na wasze opinie w komentarzach. 

Nie masz pomysłu na wieczorny seans? Sprawdź filmy mamy2mamy, Czworo do pary i Vabank.


Wszystko na temat:

Telefony Technologia Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz