×

Wyszukaj artykuł


Skusicie się?

Huawei P40 lite – 5G w przyzwoitej cenie

Redakcja Pinbook | 18-05-2020 | skomentuj

Huawei P40 lite – 5G w przyzwoitej cenie

Huawei

Oceń


Technologia wciąż się rozwija – nie ma chyba nikogo, kto gotowy jest dyskutować z tą tezą. Coraz nowocześniejsze urządzenia są także dostępne dla zwykłych użytkowników. Nie omija to także smartfonów, z których dziś korzysta niemal każdy. Jedną z najpopularniejszych marek w naszym kraju jest Huawei, który stara się podnieć po wizerunkowej wpadce związanej z rzekomym śledzeniem użytkowników. Huawei  już od kilku lat jest ciekawią (i nierzadko tańszą) alternatywą dla flagowych smartfonów innych marek. Teraz na rynek trafia tani model, który będzie w stanie korzystać z technologii 5G. 

  Zobacz także  


5G w Polsce już ruszyło – od 11 maja nowa jakość usługi dostępna jest w największych miastach Polski. Nie wszystkie urządzenia obsługują jednak nowe standardy – jednym z tańszych i ciekawszych smartfonów do ich obsługi jest zaprezentowany niedawno P40 Lite 5G.

P40 Lite 5G – specyfikacja

P40 Lite 5G to „rozbudowana” wersja zaprezentowanego jakiś czas temu P40 Lite. Telefon może pochwalić się wyświetlaczem o przekątnej 6,5-cala. Jego wymiary to 162,3 x 75 x 8,6 mm (waży niespełna 200 gramów). Rozdzielczość wyświetlacza to całkiem zadowalające 2400 na 1080 pikseli. Telefon posiada 4 obiektywy z tyłu (główny: 64 Mpix, ultraszerokokątny: 8 MPix, makro: 2 Mpix i czujnik głębi: 2 Mpix) i 1 z przodu (16 Mpix). Całość napędza układ Kirin 820 5G, który wspierają 8-rdzeniowy procesor i 6-rdzeniowa grafika. Ile trzeba zapłacić za telefon? Obecnie cena wynosi około 400 euro (około 1800 złotych). Zamierzacie zainwestować w sprzęt, który pozwoli na korzystanie z najnowszych technologii? 


Wszystko na temat:

Telefony Technologia Wszystkie tagiKomentarze: