×

Wyszukaj artykuł


Fani zawiedzeni?

HBO porzuca serial z uniwersum „Gry o tron”

Redakcja Pinbook | 03-11-2019 | skomentuj

HBO porzuca serial z uniwersum „Gry o tron”

Kadr z serialu "Gra o tron"

Oceń


Fani serialowej „Gry o tron” mogą mieć powody do narzekań. Serial zakończył się w tym roku, a finałowy ósmy sezon według wielu pozostawiał sporo do życzenia. Na domiar złego pojawiła się informacja o odrzuceniu przez HBO prequela sagi ze smokami i magią w tle. Stacja postanowiła nie realizować wcześniej zapowiedzianego projektu, w którym jedną z głównych ról miała obsadzić Naomi Watts – aktorka znana chociażby z Twin Peaks. 

  Zobacz także  


Serial odrzucono po odcinku pilotażowym, który nagrywany był w Irlandii Północnej. Wszystko wskazuje jednak na to, że karta się odwróci i fani dostaną produkcję osadzoną w ich ulubionym uniwersum. 

„Dom Smoka” - o czym będzie nowy serial?

Platforma HBO zdecydowała się na zamówienie dziesięciu odcinków serialu zatytułowanego „Dom Smoka”, który ma być adaptacją cyklu „Ogień i krew" George'a R.R. Martina. Możemy więc spodziewać się oczekiwanego prequela – książka zabiera nas bowiem do Westeros sprzed 300 lat od znanych z „Gry o tron” wydarzeń. Za jego scenariusz mają być odpowiedzialni Ryan Condal i sam George R.R. Martin. Reżyserem będzie Miguel Sapochnik, który ma na swoim koncie chociażby niesławny koniec ósmego sezonu serialu. 


Wszystko na temat:

Seriale Gra o tron Rozrywka Wszystkie tagiKomentarze: