×

Wyszukaj artykuł


Gwałt

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Gwałt

Oceń


Gwałt jest traumatycznym wydarzeniem, które zostawia swoje piętno w psychice ofiary. Niestety nierzadko jest to element naszych snów, który sprawia, że przeżywamy koszmary senne. Senniki interpretują jego symbolikę. Co znaczy gwałt, o którym śnimy i jak rozumieć jego znaczenie?

Przede wszystkim gwałt oznaczać może zbliżające się do nas niebezpieczeństwo. Jest to symbol nieczystych intencji, problemów i przestroga, aby uważać na siebie w życiu codziennym. Uważaj wówczas na nowe znajomości i osoby, które nie wzbudzają Twojego zaufania. Jeśli w śnie jesteś ofiarą – może to oznaczać niespodziewane zdarzenie, które jednak przynieść może Ci pomyślność i szczęście. Podobnym zwiastunem sennym jest też ucieczka przed gwałtem, która oznacza udaną ucieczkę od problemów i rozwiązanie trapiących Cię kwestii. 

Inaczej interpretowana przez sennik jest sytuacja, w której to my dopuszczamy się gwałtu. Najczęściej jest to wyraz frustracji, seksualnego niespełnienia i uśpionej w nas agresji. Gwałt symbolizować może też zbliżające się problemy miłosne.

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Kolega
Wojna
Śmierć