×

Wyszukaj artykuł

Grzegorz

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Grzegorz

OceńImię Grzegorz ma grecki rodowód. Pochodzi od słowa grêgorikós, które oznacza uważny, czujny. Grzegorz ma silne poczucie misji. Dzięki temu kieruje swoim życiem pomimo pojawiających się wątpliwości i problemów. Ma także skłonności despotyczne – chętnie kieruje życiem innych. Nie popada w samozachwyt – jego pewność siebie równoważy obiektywizm. Odnajdzie się w każdej sytuacji i rozwiąże nawet największe problemy. Grzegorz jest przy tym osobą niezwykle zdyscyplinowaną, która w życiu kieruje się jasno określonymi zasadami.

Życie towarzyskie
Grzegorz prowadzi skomplikowane życie towarzyskie. Z jednej strony uwielbia bale i przyjęcia, z drugiej jest egocentrykiem ślepo zapatrzonym w siebie. Grzegorz okazuje empatię i zrozumienie – wyrównują one się jednak z despotycznością i chęcią kontrolowania wszystkich wokół. Posiada bardzo mocno określone zasady, których nigdy nie łamie. Jest świetnym przyjacielem – ciężko jednak zbliżyć się do niego i znosić wahania nastrojów.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Grzegorz to gracz zespołowy – szczególnie dobrze radzi sobie jako lider i przywódca. Cechuje go wyjątkowa czujność i wyczulenie na wszelkie zmiany. Przez lata wykształcił swój wzorzec zachowań i kulturę pracy, których bardzo rzetelnie przestrzega. W życiu Grzegorza nie ma miejsca na nerwowe ruchy i chaotyczne posunięcia. Można mieć pewność, że wyjdzie obronną ręką ze wszystkich problemów. Grzegorz odczuwa powołanie i misję, które musi wypełnić.

Miłość

Grzegorz nie jest wymarzonym partnerem większości kobiet. Jego ponure usposobienie i trudny charakter sprawiają, że raczej nie będzie czułym i wrażliwym mężczyzną, który nie ma problemu z wyrażaniem swoich uczuć. Jego romantyzm jest chwilowy i najczęściej wywołany jest silnymi emocjami, które znikają równie szybko, jak się pojawiają. Grzegorz dzięki swojej inteligencji i urokowi cieszy się jednak powodzeniem. Jego dom będzie urządzony według twardych zasad, które jednak wyjdą na dobre całej rodzinie. Partnerka Grzegorza może być pewna, że zawsze będzie on dla niej oparciem.

Sławni imiennicy

Grzegorz Lato – piłkarz
Grzegorz Turnau – muzyk
Grzegorz Miecugow – dziennikarz
Grzegorz Napieralski – polityk
Grzegorz Skawiński - muzyk


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Patrycja
Marek
Marcelina