×

Wyszukaj artykuł

Gra na wyższym poziomie

GeForce Experience – niezbędnik gracza

Redakcja Pinbook | 28-03-2020 | skomentuj

GeForce Experience – niezbędnik gracza

Fotografia poglądowa

OceńSpołeczność graczy to dziś miliony oddanych fanów wirtualnej rozrywki. Przy niektórych tytułach spędzają oni tysiące godzin. Wciąż najpopularniejszą platformą do gier wydaje się być komputer (w formie PC lub laptopa). W ich przypadku ogromną rolę pełni konfiguracja sprzętu i jego wydajność, która jest niezwykle ważna w przypadku chociażby najnowszych produkcji. Z pomocą przychodzi szereg programów, które pomagają graczom w codziennym cieszeniu się ich pasją. Jednym z nich jest GeForce Experience, który jest niemal niezbędnym programem w arsenale każdego aktywnego miłośnika gier. 

  Zobacz także  


Nowoczesne gry wymagają regularnej aktualizacji sterowników karty graficznej. NVIDIA GeForce Experience pozwala na bezpośrednie pobranie i zainstalowanie najnowszych sterowników – aplikacja wyświetla też powiadomienia dotyczące nowych sygnatur.

Pozostałe funkcje GeForce Experience

GeForce Experience może pełnić także funkcję nagrywarki naszych wirtualnych poczynań – za jej pośrednictwem możemy więc rejestrować obraz lub roić zrzuty ekranu w grach. Dodatkowym atutem jest rozbudowane narzędzie związane z optymalizacją. Program automatycznie dodaje do swojej biblioteki gry, które zainstalowane są na naszym urządzeniu. Wchodząc w nie możemy kilkoma kliknięciami zoptymalizować ich ustawienia graficzne i sprzętowe – zwiększa to płynność rozgrywki lub jej jakość. Skąd program wie jak zoptymalizować grę? Całość opiera się na bogatej bibliotece sprzętowej, która na bieżąco dopasowywana jest do gier, w które gramy. Pamiętać należy jednak, że program działa z kartami graficznymi NVIDIA. 


Wszystko na temat:

Gry Technologia Programy i aplikacje Wszystkie tagiKomentarze: