×

Wyszukaj artykuł


Graj komfortowo!

Game Booster - darmowy program do przyspieszenia komputera

Redakcja Pinbook | 23-01-2020 | skomentuj

Game Booster - darmowy program do przyspieszenia komputera

Fotografia poglądowa

Oceń


Najnowsze gry komputerowe potrafią przyprawić o zadyszkę nawet stosunkowo nowy sprzęt. Nic więc dziwnego, że spora część aktywnych graczy regularnie szuka sposobów na przyspieszenie swojego sprzętu. Część z nich stawia na podkręcanie podzespołów. Zwiększa ono ich wydajność – może jednak doprowadzić do uszkodzenia procesora czy karty graficznej. Istnieje jednak darmowa alternatywa dla tych, którzy nie chcą bawić się w podkręcanie. Mowa o darmowym programie, który potrafi znacząco podnieść osiągi komputera.

  Zobacz także  

Video dnia:Mowa o w pełni darmowym programie Game Booster, który uruchomić możemy na Windowsie XP, Vista, 7, 8 i 10. Jak działa i co oferuje? 

Game Booster – gdzie pobrać?

Game Booster zwiększa wydajność komputera podczas rozgrywki – zmusza on podzespoły do wydajniejszego działania i pozwala na płynniejszą zabawę, zwłaszcza w nowych tytułach. Za pośrednictwem programu możemy też zaktualizować niektóre sterowniki (np. karty graficznej). Gdzie można zaopatrzyć się w darmowe narzędzie? Program Game Booster pobrać można zarówno ze strony producenta, jak i z wielu innych serwisów, które oferują download pików instalacyjnych. 


Wszystko na temat:

Technologia Gry Programy i aplikacje Wszystkie tagiDodaj komentarz