×

Wyszukaj artykuł

Filip

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Filip

OceńFilip to imię pochodzenia greckiego, które pochodzi od słowa filihippos (lubiący konie). Jest wrażliwy i czuły – dzięki temu bez problemu gromadzi wokół siebie oddanych przyjaciół. Filip to dusza towarzystwa, która świetnie odnajdzie się na każdej imprezie i przyjęciu. Ciężko nakłonić go do zmiany zdania, z uwagą słucha jednak rad i wskazówek najbliższych. Wszystkie jego sukcesy oparte są na ciężkiej pracy, która niemal zawsze przynosi zamierzony efekt. Jego charakter i osobowość sprawiają, że bez trudu odnajduje się w kontaktach z płcią przeciwną i cieszy się ogromnym powodzeniem.

Życie towarzyskie

Filip potrafi wspierać swoich najbliższych i nie oczekuje nic w zamian. Jego przyjaźń jest bezwarunkowa i szczera. Jest osobą, od której większość znajomych zaczyna listę zaproszonych na przyjęcia i imprezy. Ma wiele zainteresowań i jest typem poszukiwacza przygód. Kolekcjonuje nowe wrażenia i uwielbia wydarzenia kulturalne. Filip jest stałym bywalcem koncertów, kin i teatrów. Nie potrafi usiedzieć na miejscu – ma setki pomysłów.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Pomimo swojego rozrywkowego charakteru, Filip jest człowiekiem odpowiedzialnym i stonowanym. Z namaszczeniem wykonuje powierzone mu obowiązki, jednak szybko się nudzi jeśli nie jest liderem grupy. Ma tendencje do pracoholizmu – związane jest to z jego słabością do życia na wysokim poziomie. Nie przeszkadza mu życie w biegu, świetnie sprawdzi się więc jako dynamiczny pracownik i podróżnik.

Miłość

Filip jest marzeniem niejednej kobiety. Czuły, kochający i wrażliwy będzie świetnym mężem i ojcem. Nie ma problemów w podejmowaniu nawet najtrudniejszych decyzji – przez to bywa despotyczny i zdarza mu się narzucać innym swoją wolę. Filip to zmysłowy i delikatny mężczyzna, który chętnie będzie gotował i poświęcał się dla domowników. Zapewni im bezpieczeństwo i życie na wysokim standardzie, o którym sam marzy.

Sławni imiennicy

Philippe de Gaulle – polityk wojskowy
Filip Bobrek – aktor
Philipp Lahm – piłkarz
Filip Chajzer – reporter


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Liliana
Małgorzata
Wojciech