×

Wyszukaj artykuł


Najlepsze festiwale muzyczne 2019r. w Polsce. Zobacz gdzie i kiedy zabrzmi najlepsza muzyka!

Redakcja Pinbook | 14-06-2019 | skomentuj

Najlepsze festiwale muzyczne 2019r. w Polsce. Zobacz gdzie i kiedy zabrzmi najlepsza muzyka!

shutterstock.com

Oceń


Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Jeszcze dekadę temu w naszym kraju panowała swego rodzaju posucha jeśli chodzi o koncerty najsłynniejszych muzyków świata. Oczywiście, cyklicznie odbywały się różnorakie festiwale, w tym dwa, które dziś ewoluowały do poziomu znanych na całym świecie imprez z ilością uczestników nierzadko przekraczającą 100 tys.
Oczywiście mamy na myśli Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (od niedawna nazywa się Pol’and Rock Festival). 23. edycja największej w imprezy muzycznej w kraju, w tym roku odbywać się będzie przez pierwsze 3 dni sierpnia. Jak co roku na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej jak i zagranicznej muzyki np. Ziggy Marley, Decapitated, Prophets of Rage, czy Kult. Muzyka to nie jedyna rozrywka na Pol’and Rock Festival, organizatorzy co roku udostępniają uczestnikom coraz to kreatywniejsze rozrywki, żeby każdy zatęsknił za tymi trzema magicznymi dniami.

 

  Zobacz także  


Drugą największą imprezą muzyczną w Polsce jest Open’er Festival.

Lana Del Rey, Bitamina, Rudimental, czy Travis Scott – to tylko niewielka część wielkich artystów, którzy swoją muzyką uświetnią tegoroczną edycję odbywającego się w dniach 3-6 lipca na terenie lotniska Kosakowo w Gdyni. Setki tysięcy osób każdego roku przewijają się przez teren mini-miasteczka muzyki, którego klimat każdego roku przyciąga do siebie coraz więcej ludzi.

Audioriver!

Wszyscy fani muzyki elektronicznej z całej Europy wyczekują tego festiwalu, który jak co roku odbędzie się na plaży nad Wisłą w Płocku. Od 26 do 28. lipca okolica rozbrzmi najlepsza muzyką elektronicznych twórców z całego świata. Polo&Pan , David August, Damian Lazarus i wiele innych wystąpi na otwartej scenie największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce.

 

  Zobacz także  


Są festiwale i są festiwale...

Jarocin to wyjątkowe miasto na mapie, to właśnie tam od 1980r. Odbywa się niegdyś największy festiwal muzyki młodzieżowej w całym bloku wschodnim. Na scenie wystąpią m.in. Sydney Polak, Mrozu, Happysad, czy Grubson. Każdego roku dziesiątki tysięcy ludzi bawią się na legendarnej imprezie, czy tym razem też tak będzie? Przekonaj się już 13 i 14 lipca!

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: