×

Wyszukaj artykuł


Warto sprawdzić!

Facebook Lite – mniej wymagająca wersja społecznościowej aplikacji

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

Facebook Lite – mniej wymagająca wersja społecznościowej aplikacji

Fotografia poglądowa

Oceń


Facebook to niewątpliwie największy portal społecznościowy w całym internecie. Oficjalne dane mówią, że korzystają z niego ponad 2 miliardy użytkowników i trzeba przyznać, że jest to wynik naprawdę imponujący. Nic więc dziwnego, że milionami pobrań może pochwalić się oficjalna aplikacja Facebooka, którą znajdziemy zarówno w Google Play (Android), jak i App Store (iPhone). Różnorodność treści i coraz większa interaktywność serwisu sprawiają jednak, że potrafi on być nie lada obciążeniem dla naszego mobilnego urządzenia. Receptą na tego rodzaju problemy może być Facebook Lite.

  Zobacz także  

Video dnia:Czym tak naprawdę jest Facebook Lite? Jak sama nazwa wskazuje – mamy do czynienia z nieco „odchudzoną” i „lżejszą” wersją popularnej społecznościowej aplikacji.

Facebook Lite – recepta na problemy słabszych urządzeń

Co ma do zaoferowania lżejsza wersja Facebooka? Przede wszystkim gwarantuje ona mniejsze zużycie pamięci, szybsze ładowanie i bezproblemową instalację. Aplikacja zadziała na niemal wszystkich urządzeniach z Androidem i iOS. Facebook Lite oferuje wszystkie podstawowe funkcje standardowej aplikacji – odbierzemy więc powiadomienia, wyślemy wiadomości, sprawdzimy aktualności na karcie czy udostępnimy statusy (wpisy, zdjęcia, relacje). Aplikacja pozwala też na korzystanie z funkcji Marketplace. To ciekawe rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku osób, które mają zwyczajnie dość rozbudowanych opcji aplikacji Facebook – z powodzeniem będzie ono działać także na na nowszych urządzeniach.


Wszystko na temat:

Facebook Internet Aplikacje Wszystkie tagiDodaj komentarz