×

Wyszukaj artykuł

Ewelina

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Ewelina

OceńEwelina jest imieniem pochodzenia celtyckiego i oznacza światło i szczęście. Kobieta nosząca to imię jest indywidualistką o silnym charakterze. Potrafi oczarować innych swoim urokiem i kobiecością, często jednak są to jedynie pozory, które mają przynieść jej realną korzyść. Ewelinie nie zależy na poklasku innych – zdecydowanie sama brnie do celu, który przed sobą postawiła. Potrafi być zawistna, zazdrosna i mściwa. Nie uznaje kompromisu i lubi stawiać na swoim. Zazwyczaj jednak równoważy te cechy z wrodzoną kobiecością i zmysłowym urokiem.

Życie towarzyskie

Znajomi dostrzegają jej zalety i poczucie humoru – Ewelina potrafi być duszą towarzystwa i zabawiać rozmówców anegdotami i żartami. Jej samej nie zależy jednak na posiadaniu licznego grona znajomych. Tym najbliższym ufa bezgranicznie i stają się oni aktywnymi uczestnikami jej życia. Ewelina kiepsko znosi krytykę – bardzo łatwo się obraża i traci nad sobą panowanie. Nie jest jednak pamiętliwa i po konfliktach szybko wraca do normalności.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Ewelina czuje potrzebę walki o nawet najmniejszy sukces. Jest chorobliwie ambitna co przekłada się na pracoholizm i nadgodziny. Ma problemy z monotonnymi i czasochłonnymi zadaniami – szybko ją nudzą, a jej zapał bywa słomiany. Ewelina chce uchodzić za pewną siebie i skazaną na sukces, kryją się jednak za tym godziny ciężkiej pracy i niepewności. Boi się zadań, którym może nie podołać – wówczas najczęściej się wycofuje lub szuka wygodnej wymówki.

Miłość

Przywiązanie Eweliny do wartości tradycyjnych i rodzinnych sprawia, że czuje się ona pewnie w relacjach z najbliższymi. Jest gotowa wiele poświęcić i sporo dać od siebie. Rodzina jest dla niej spokojną przystanią – nie lubi w niej podlegać presji i spełniać wygórowanych oczekiwań. Jej partner może liczyć na czułość i miłość. Ewelina będzie kochającą matką i cudowną żoną, o której marzy niejeden mężczyzna.

Sławne imienniczki

Ewelina Lisowska – piosenkarka
Ewelina Flinta – piosenkarka
Ewelina Januszewska – szachistka


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Justyna
Zofia
Emilia