×

Wyszukaj artykuł

Prawdziwa okazja

Empik Premium za darmo – jak skorzystać z promocji?

Redakcja Pinbook | 24-03-2020 | skomentuj

Empik Premium za darmo – jak skorzystać z promocji?

Fotografia poglądowa

OceńzEpidemia koronawirusa nie daje za wygraną. Także w naszym kraju codziennie pojawiają się kolejni zakażeni niebezpiecznym patogenem. Eksperci, celebryci i media zachęcają do pozostania w domach. Z taką samą radą wychodzą też niektórzy usługodawcy, którzy postanowili przygotować specjalne oferty. Jedną z ciekawszych promocji jest możliwość korzystania z usługi Empik Premium całkowicie za darmo. Bezpłatny okres dostępny jest dla wszystkich użytkowników i obejmuje aż 60 dni korzystania z usługi. Co znajduje się w bibliotece Empik Premium? Jak uzyskać darmowy dostęp? Postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania. Z całą pewnością można jednak powiedzieć już teraz, że warto.

  Zobacz także  


Empik.com nie daje się epidemii – nadal można zamawiać produkty za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji. Sklep uruchomił specjalne procedury dostaw z zachowaniem środków bezpieczeństwa i procedur sanitarnych. Empik Premium za darmo to usługa, która może przekonać jeszcze większą ilość użytkowników.

Jak aktywować Empik Premium za darmo?

W pierwszej kolejności należy udać się pod adres www.empik.com/czas-w-domu. Po podaniu naszego maila otrzymamy kod, który zagwarantuje nam 60 dni darmowego dostępu. Kod należy podać na stronie www.empik.com/premium/kupon i zalogować (lub zarejestrować) się do usługi. W skład usługi Empik Premium wchodzą między innymi: darmowe dostawy kurierem lub do punktu odbioru, dostęp do pakietu kulturalnego (m.in. audiobooki i e-booki), atrakcyjne zniżki czy zwroty za zakupy. Tego typu promocje z całą pewnością pozwolą przetrwać trudny czas epidemii i rozerwać się podczas domowej izolacji. 


Wszystko na temat:

Technologia Internet Wszystkie tagiKomentarze: