×

Wyszukaj artykuł


Emilia

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Emilia

Oceń


Emilia to imię, które wzięło się od męskiego imienia Emil. To imię rzymskie pochodzenia etruskiego, które ukształtowała łacina. Pochodzi od rodu Emiliuszów i oznacza „żarliwy, gorliwy”. Emilia jest kobietą bezczelną, bardzo przebojową, ale jednocześnie mocno zagubioną – nie do końca potrafi się odnaleźć w codziennym życiu, co generuje dużo problemów. Chętnie angażuje się w każde zadanie i jest bardzo pilna, lubi się uczyć. Czasami jej roztrzepanie na jakiś czas krzyżuje jej plany, ale ostatecznie potrafi wybrnąć z tego obronną ręką. Jest towarzyska, lubi dużo mówić, szybko nawiązuje przyjaźnie i uwielbia żartować. Wspaniała kompanka wszystkich imprez. 

Życie towarzyskie 

Emilka jest osobą towarzyską – uśmiechniętą, która uwielbia żartować. Potrafi mówić godzinami, ale robi to w taki sposób, że wszyscy jej słuchają. Uwielbia zarówno imprezy ze znajomymi, jak i z rodziną, która jest dla niej bardzo ważna. Emilki nie da się nie lubić, bo ma swój wdzięk, którego wiele osób jej zazdrości. Po prostu warto uwzględniać wszystkie Emilie na swoich listach gości – z nią się nie da nudzić. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Emilia jest osobą bardzo obowiązkową i lubi się uczyć. Może oczywiście napotykać jakieś problemy, ale nie takie, które całkowicie uniemożliwiły jej osiągnięcie postawionego sobie celu. Świetnie nada się jako architekt, lekarz albo rysownik. Jest opanowana i ma dobrą rękę. Chętnie angażuje się w każde powierzone jej zadanie, więc z pewnością zrobi piorunującą karierę. 

Miłość 

Emilka jest otwarta na wszelkie związki. Ponad wszystko potrzebuje, żeby ktoś ją kochał, ale nie pozwoli, aby to był ktokolwiek. Jeśli ma być w związku byle być – na pewno się na to nie zdecyduje. W miłości jest trochę bezczelna i niekiedy wymaga niemożliwego, ale nie można jej odmówić wdzięku i tego, że jeśli trzeba będzie to skoczy za swoją miłością w ogień. Będzie DOSKONAŁĄ matką. 

Sławne imienniczki

Emily Blunt – aktorka 
Emilia Clark – aktorka
Emilia Komarnicka – Klynstra – aktorka
Emily Osment – aktorka 
Emily Watson – brytyjska aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Gabriela
Kamila
Iwona