×

Wyszukaj artykuł


90 urodziny

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 90 urodziny

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 90 urodziny

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia na 90 urodziny

90 urodziny to rocznica, na której nie śpiewamy już raczej tradycyjnego „sto lat”. Nie musimy tłumaczyć dlaczego ;) Tak sędziwy wiek to prawdziwy dar, którego nie zawsze jesteśmy świadomi. Niespełna 100 lat życia mówi samo za siebie. Ogrom doświadczenia i wiedzy, którą posiadła przez życie osoba w tym wieku to prawdziwa skarbnica. Ktoś kto widział tyle, a drugie tyle przeżył, wie na pewno jakie są najważniejsze wartości w życiu. Jedną z nich są intencje ludzi – szczere i dobre. Większość solenizantów w swoją już 90. rocznicę urodzin nie ma potrzeb posiadania kosztowności, drobiazgów czy gadżetów – rozumieją, że największym prezentem jest pamięć drugiej osoby oraz jej uczucie. Wyjdźmy naprzeciw oczekiwaniom solenizanta i sprezentujmy mu wyjątkowe życzenia, w których zarówno podziękujemy za lata znajomości, wyrazimy swój podziw i szacunek oraz życzyć będziemy już nie stu lat życia, lecz dwustu!

Wierszyki na 90 urodziny

Jak w wyjątkowy sposób złożyć życzenia? Sto lat, szczęścia i pomyślności – to dość oklepana formułka, której używanie zostawmy lepiej na mniej specjalne okazje. 90-latkowie najbardziej ucieszą się z tego co przygotowaliśmy dla nich sami, osobiście. Dlaczego by zatem nie napisać specjalnie na tą okazję wiersza? To naprawdę nic trudnego. Jak napisać wiersz na 90 urodziny? Przypomnij sobie wszystkie spędzone razem chwile, dodajmy do tego trochę komplementów i uwypuklijmy zalety solenizanta oraz przekażmy swoje intencje na jak najlepsze wizje przyszłości dla niego. Zapiszmy to wszystko na kartce, już pierwszy krok gotowy. Teraz ubierzmy to w bardziej poetyckie słowa, połączmy zgrabnymi rymami i zastosujmy humorystyczne metafory. Na naszych oczach, spod naszego pióra właśnie wyszło dzieło literatury urodzinowej :)

Kartki na 90 urodziny

Kiedy już przygotowaliśmy nasz poemat lub wyjątkowe życzenia, zastanówmy się jak sprawić by przetrwały próbę czasu, a solenizant mógł wrócić do nich kiedy tylko najdzie go ochota. Jak to zrobić? Przelejmy nasze intencje na gustowną kartkę urodzinową i wręczmy ją osobiście. Nie masz pomysłu na kartkę? Zajrzyj na naszą stronę i niech zainspirują Cię tematyczne grafiki na każdą okazję.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz