×

Wyszukaj artykuł

To banalnie proste

Jak zmienić dzień rozliczenia na Netfliksie? - ustaw płatność pod siebie

Redakcja Pinbook | 23-07-2020 | skomentuj

Jak zmienić dzień rozliczenia na Netfliksie? - ustaw płatność pod siebie

Fotografia poglądowa

OceńKlasyczna telewizja ma dziś w internecie ogromnego konkurenta, który sukcesywnie odbiera jej widzów. Duża w tym rola serwisów streamingowych, które już teraz są niezwykle popularne w naszym kraju. Tysiące użytkowników korzystają chociażby z Netfliksa – amerykański gigant to świetne filmy, wciągające seriale i pasjonujące produkcje dokumentalne. Coraz częściej w jego bibliotece znajdują się także polskie produkcje. Na zainteresowanie internautów wpływa prosty sposób rozliczania – do serwisu wystarczy podpiąć kartę płatniczą, z której co miesiąc pobierana jest kwota za wybrany plan abonamentowy. Dzięki temu nie musimy się co miesiąc martwić o wpłatę odpowiedniej należności. Nie zawsze jednak dzień rozliczenia jest dla nas optymalny – na przykład w przypadku, w którym opłata zostaje pobierana tuż przed wypłatą lub pod koniec miesiąca. Okazuje się, że w prosty i szybki sposób jesteśmy w stanie zmienić dzień rozliczenia na Netfliksie.

  Zobacz także  


Jak to zrobić? W pierwszej kolejności należy zalogować się oczywiście na nasze konto w usłudze. Teraz wystarczy wykonać kilka prostych kroków, które pozwolą nam rozliczać się w dowolnie wybranym dniu.

Zmiana dnia rozliczenia na Netfliksie

Po zalogowaniu należy przejść do naszego konta – w tym celu wystarczy wybrać odpowiednią opcję w prawym górnym rogu ekranu. Tam skupiamy się na opcji „Członkostwo i rozliczenia”. Po prawej stronie znajdziemy tam opcję „Zmień dzień rozliczenia”. W menu mamy teraz opcję wyboru dnia, w którym chcemy płacić za usługę. Pamiętać należy, że zmiana dnia rozliczenia może uniemożliwić zwrot pieniędzy za pierwszy miesiąc członkostwa. Od tej pory pieniądze będą pobierane z naszego konta we wskazany przez nas dzień. Opcja jest wyraźnym znakiem, że serwis nadal zamierza się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. 

Szukasz ciekawych produkcji nie tylko na Netfliksie? Sprawdź filmy Ostatni smok świata, Ostatni Władca Wiatru i The Walk. Sięgając chmur


Wszystko na temat:

Technologia Internet Netflix Poradnik Wszystkie tagiKomentarze: